Apple Watch

İngiltere’de Sadece 315 £ karşılığında bir Apple Watch Series 6 Alın

Apple Watch Series 6, kandaki oksijen izleme, yerleşik bir EKG monitörü, her zaman açık ekran ve Apple’ın watchOS teknolojisi sayesinde bir dizi uygulama ve komplikasyon sunan akıllı saat teknolojisinin zirvesidir.

En yeni ve en iyi teknolojiye sahip olmanın sorunu fiyattır; Apple Watch Series 6, giriş seviyesi 40 mm model için 379 £ ‘dan başlar, ancak sınırlı bir zaman anlaşması sayesinde her zamankinden daha ucuzdur.

Aslında, Amazon’dan Apple Watch Series 6 anlaşması, giyilebilir ürünlerin fiyatını geçen Eylül ayında piyasaya çıktığından bu yana İngiltere’deki en ucuz fiyatına getiriyor. Sınırlı bir süre için, parlak PRODUCT(RED) kaplamalı Apple Watch Series 6 (40mm) sadece 315,83 £ maliyeti ve RRP’ye kıyasla 63,17 £ indirim sunuyor. Anlaşmayı buradan al.

Amazon Prime üyeleri ertesi gün ücretsiz teslimat şeklinde ek bir avantaj elde edin – saati bugün sipariş edebilir ve yarın takabilirsiniz. Yine de hızlı olmanız gerekecek; anlaşma sonsuza kadar sürmeyecek ve bir kez gitti mi gitti.

Anlaşmanın kırmızı alüminyum modele özel olduğunu, diğer tüm modellerin ve ekran boyutlarının normal fiyata geldiğini ve bu yalnızca Wi-Fi modeli olduğunu, yani ne zaman arama yapıp cevaplayamayacağınız anlamına geldiğini belirtmekte fayda var. iPhone’unuzun kapsama alanı dışında.

Yine de şu anda piyasadaki en iyi akıllı saatlerden biri için inanılmaz bir fiyat. Dört yıldızlı Apple Watch Series 6 incelememizde, Apple Watch Series 5’e kıyasla birkaç değişiklikle birlikte ince ve zarif tasarımı, çok çeşitli sağlık özelliklerini ve sensörlerini ve watchOS’un avantajlarını övdük.

Buraya biraz geç geldiyseniz ve anlaşma bittiyse, en son para tasarrufu sağlayan indirimler için en iyi Apple Watch fırsatları seçimimize bir göz atın. Apple Watch dünyasında yeniyseniz, Apple Watch satın alma kılavuzumuz başlamak için iyi bir yer olabilir.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/apple-watch-series-6-deal-uk-3807302/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...