Apple Watch

Şimdi Bir Apple Watch Almalı mıyım Yoksa Beklemeli miyim?

NS elma izle hızla fiili akıllı saat haline geldi. Tasarım, yetenek ve sadeliğin karışımı, ister organize olmak, kondisyonunuzu izlemek, ister sadece Mickey Mouse’un size saati söylemesini sağlamak isteyin, onu son derece kullanışlı bir cihaz haline getirir.

Ancak, sadece bir sonraki hafta yeni bir modelin duyurulacağını bulmak için bir tane satın almadığınızdan nasıl emin olabilirsiniz? Sadece bir ay sonra fiyatın düştüğünü görmek için para harcamaktan nasıl kaçınabilirsiniz? Bu makalede, satın alma işleminizi yapmak için en iyi zamanın ne zaman olduğunu açıklıyoruz – en iyi fırsatları almanız için doğru zamanda alışveriş yapmanıza yardımcı olabiliriz.

Hangi modeli satın alacağınız konusunda tavsiye için Apple Watch satın alma kılavuzumuzu okuyun.

Apple Watch satın almak için iyi bir zaman ne zaman?

Neredeyse her Eylül ayında Apple tarafından yeni bir Apple Watch piyasaya sürülür – saat gibi (cinayeti affedin!) Apple, ikinci nesil modellerin Eylül 2016’da duyurulmasından bu yana bu programa bağlı kaldı.

Başka bir deyişle, her zaman yeni Apple Watch modellerinin Eylül ayında, genellikle yeni iPhone’ların duyurulmasıyla aynı zamanda piyasaya sürüleceği temelinde çalışmalısınız.

Apple Watch Series 7, 14 Eylül 2021 Salı günü Apple’ın California Streaming etkinliğinde duyurulduğunda olağan modelde küçük bir değişiklik oldu: Apple aslında saati 15 Ekim’e kadar satmaya başlamadı (ön siparişler 8 Ekim’de başlıyor) ).

Bu zamanlamayı göz önünde bulundurarak, peşinde olduğunuz en yeni ve en yeni Apple Watch ise, muhtemelen yeni bir modelin beklenen Eylül çıkış tarihine kadar bir Apple Watch satın almak istemezsiniz. Bu nedenle yaz sonu genellikle satın almak için en iyi zaman değildir.

Ayrıca, aradığınız eski modellerden biriyse, yeni bir model piyasaya sürüldükten hemen sonra harika indirimler görebilirsiniz.

Yine de, saat piyasaya sürüldükten hemen sonra, satın almak için de iyi bir zaman değil: Bir indirim arıyorsanız, ilkbahara kadar bir tane görme ihtimaliniz çok düşük (şanslı olsanız ve Kara Cuma civarında bir tane görseniz de) ).

elma izle 7

Artık Apple Watch 7 satışta olduğuna göre, kesinlikle bir tane satın alabilirsiniz – ilk Apple Watch’unuzu veya daha eski bir modelden (Apple Watch 4 öncesi) bir güncelleme arıyorsanız. Bir Apple Watch 6’dan, hatta bir Apple Watch 5’ten yükseltme yapmayı düşünüyorsanız, bir yıl daha beklemenizi öneririz. Ayrı makalelerde tartıştığımız gibi, Apple Watch 7’yi satın almak için bazı nedenler var, ancak Apple Watch 7’yi satın almamak için de bazı nedenler var.

Perakendeci Fiyat Teslimat

Dünya çapında 24.000’den fazla mağazadan fiyat karşılaştırması

elma izle 6

Yeni Apple Watch 7, daha büyük bir ekrana ve yenilenmiş tasarıma, daha hızlı bir işlemci çipine ve diğer yeni özelliklere sahip ancak Series 6’dan çok da farklı değil. üçüncü taraf bayiler eski stoklarından kurtulmak için Apple Watch 6’da indirim yapmaya başlayınca indirimli bir fiyata. Bu tür indirimler mevcut olsa da, Apple Watch 6 satın almak için harika bir zaman olabilir.

Perakendeci Fiyat Teslimat

Dünya çapında 24.000’den fazla mağazadan fiyat karşılaştırması

Elma İzle SE

Şu anda Apple’dan satın alabileceğiniz bir diğer Saat ise Apple Watch SE. Bu model hala satışta olan Apple Watch 3 ve Apple Watch 7 arasında yer alıyor. Bir servete mal olmayan ve birkaç yıl dayanacak bir saat istiyorsanız bu iyi bir seçenek.

Perakendeci Fiyat Teslimat

Dünya çapında 24.000’den fazla mağazadan fiyat karşılaştırması

elma izle 3

Apple Watch Series 3, Eylül 2017’de piyasaya sürüldü, yani oldukça uzun zaman önce. Bu nedenle, 199£/199$ gibi düşük bir fiyata rağmen, gerçekten bir tane satın almanızı önermiyoruz. Daha ucuz bir Apple Watch istiyorsanız, bir Apple Watch SE’ye bakmanızı veya artık üretilmeyen modellerden birinde bir anlaşma aramanızı öneririz.

Perakendeci Fiyat Teslimat

Dünya çapında 24.000’den fazla mağazadan fiyat karşılaştırması

Apple Watch için en son fırsatları görmek için En İyi Apple Watch fırsatlarının özetine göz atın ve ziyaret etmeyi unutmayın. Apple Yenilenmiş mağaza ikinci el kitte en iyi teklifleri bulmak için.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/feature/best-time-buy-apple-watch-3701887/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...