Apple Watch

Sızan CAD İşlemleri, Apple Watch Series 7 Tasarımını Ortaya Çıkardı

Apple Watch Series 7’nin önümüzdeki ay iPhone 13 etkinliğinde tanıtılacağına dair güçlü göstergeler var. (Günlüğünüzü kaleme alacak bir tarih arıyorsanız, mevcut bahisler 14 Eylül’de gerçekleşecek.)

Peki yeni Apple Watch nasıl görünecek? Resmi bilgi eksikliğine rağmen, büyük bir yeniden tasarım olacağı tahmin edilen şeyden ne bekleyeceğimiz konusunda iyi bir fikir edinmeye başlıyoruz.

Ve bu hafta 91mobiles sitesi, “endüstri kaynakları” aracılığıyla elde edilen ve Seri 7’nin nasıl görüneceğini gösteren bir dizi CAD çizimi yayınladı.

Yeni tasarımdaki gözle görülür değişiklikler arasında daha büyük bir ekran, köşeli kenarlar (12 serisi iPhone’lar gibi, sonuçta giyilebilir olduğu için biraz daha az keskin olsa da) ve yeniden konumlandırılmış hoparlörler yer alıyor. söylentiler.

Kaynaklara göre ekran boyutu 1,73 inçten 1,8 inç’e çıkarken, saat Apple Watch Series 6’dan 1,7 mm daha ince olacak. Ayrıca yeni bir renkte gelmesi bekleniyor: AirPods Max’te bulunana benzer yeşil bir gölge.

91mobiles'den Apple Watch Series 7 CAD görüntüleri

Bu görüntüleri ne tür “endüstri kaynaklarının” ürettiği tam olarak açık değil – ister Apple’ın kendisinden ister (daha büyük olasılıkla) bir bağlantı istasyonu planlamak için yaklaşmakta olan cihazın CAD görüntülerini kullanan bir üçüncü taraf aksesuar üreticisinden mi geliyorlar? şarj cihazı veya kapak. Ayrıca, bilgilerin yayıncısının Apple söylentileri için kanıtlanmış bir sicile sahip olmadığı göz önüne alındığında, bunların gerçek olma olasılığını değerlendirmek de zor.

Ancak bunlar, yakında piyasaya sürülecek olan şu anki analist görüşünün ağırlığına kesinlikle uyuyor ve başka hiçbir şey olmasa da, diğer insanların Apple Watch Series 7’nin nasıl görüneceğine dair kullanışlı bir görselleştirme işlevi görüyorlar.

Neler olacağı hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız düzenli olarak güncellenen Apple Watch Series 7 haber merkezimizi ziyaret edin. Veya en iyi Apple Watch fırsatlarına yönelik kılavuzumuzda en son indirimleri yakalayın.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price tarafından tercüme ve ek raporlama.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/apple-watch-series-7-cad-renders-3807551/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...