Apple Watch

44 mm Hücresel Apple Watch 6 İadesinde 110 £ Prime Day İndirimi

Amazon’un Başbakan Günü 22 Haziran gece yarısı sona erdi. Paslanmaz çelik baskıda 170 £ ‘a varan indirimli Watch Series 6’da inanılmaz fırsatlar gördük. Bu anlaşma gitmiş olsa da, hala bazı Prime Day fiyatlarının geri döndüğünü görüyoruz – tüm 40 mm GPS seçeneklerinde 50 £ gibi – hariç, bu sefer indirim almak için Prime üyeliğine ihtiyacınız yok.

En etkileyici olanı, Amazon ayrıca GPS ve Hücresel bağlantı özellikli 44 mm Watch 6’da 110 £ indirim (Siyah spor bantlı Space Gray’de) fiyatı 399 £ (509 £ ‘dan itibaren).

Cihaz sabah Amazon’da tamamen tükendi, ancak şimdi diğer renklerde de 70 ila 90 £ arasında geri döndü. Bu fiyatların ne kadar süreceğini söylemek imkansız. Tükenirse, 110 £ indiriminden de yararlanabilirsiniz. AO.com, eski akıllı saatinizi takas ederseniz 135 £ daha alabileceğiniz yer.

Currys PC World, anlaşmayı bu sabah erken saatlerde tekrarladı, ancak şimdi Kırmızı Ürün seçeneği dışındaki tüm modellerde tam fiyatlara geri döndü. şimdi 499 £ ‘dan 10 £ indirim var (Amazon’da Kırmızı varyantta 90 £ indirim).

Kan oksijen sensörlü ve daha hızlı işlem gücüne sahip Watch 6, incelememizde 4/5 yıldız aldı. Macworld Editörü David Price, onu “önceki beş neslin tüm iyileştirmelerini toplayan ve onları biraz daha iyi bir pakete koyan” “harika bir akıllı saat” olarak nitelendirdi.

için Amazon’a gidin 44mm Watch 6’da 110 £ indirim kazanın veya İÇİN eğer satarsa.

Ayrıca, bunun gibi daha fazla teklif görmek istiyorsanız, tüm cihazlar ve perakendeciler arasında en iyi Apple fırsatlarını ve ayın en iyi Watch 6 fırsatlarını takip ediyoruz.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/apple-watch-6-discount-3806002/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...