iPhone

İPhone 12 için MagSafe Pil ‘Ters Şarj Etmek İçin’

Bir süredir Apple’ın MagSafe özelliğini kullanarak 12 serisi iPhone’ların arkasına manyetik olarak bağlanacak harici bir güç bankası üzerinde çalıştığı söyleniyor. Ancak hiçbir şey kesin değil ve geçen ay ABD’li meslektaşlarımız, çoğu kişi tarafından “MagSafe pil” olarak anılan bu ürünün neden hiçbir zaman gelemeyeceğinin birkaç nedenini özetlediler.

Artık pilin bir gün piyasaya çıkacağını ummak için başka nedenler var. Ünlü Apple sızıntısı Jon Prosser, ürün hakkında yeni bilgiler ortaya çıkardı; Podcast Genius Bar’da, cihazın bir versiyonunun ters şarj sunacağını iddia ediyor.

Ters şarj, çeşitli Samsung akıllı telefonları tarafından sunulan bir özelliktir; Bluetooth kulaklıklar veya akıllı saatler gibi diğer cihazlar, bir akıllı telefonun arkasından endüktif olarak şarj edilebilir. Bu durumda, bir çift AirPod’u (kablosuz şarj kutusu ile donatılmışsa) veya bir Apple Watch’u pilin arkasına, iPhone’un arkasına yerleştirerek şarj etmek mümkün olacaktır – ancak bunu vurgulamalıyız. şimdi spekülasyon alanındalar.

Prosser’a göre Apple, MagSafe pilinin iki versiyonu üzerinde çalışıyor: standart bir versiyon ve ayrıca ters şarj özelliğine sahip bir premium versiyon. Ancak kaynağı, Apple’ın her iki sürümü de piyasaya sunup sunmayacağından emin değil.

Apple’ın MagSafe pil paketini serbest bırakmasını bekleyemiyorsanız (şimdiye kadar çıkacağını varsayarak), ayrıntılı satın alma tavsiyeleri için en iyi iPhone güç bankaları kılavuzumuzu okuyun.

Macwelt’

{

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...