Apple Watch

Apple Watch 7: Çözülen En Büyük Sorun – Ama Hala Zamanında mı?

Apple Watch’ın tüm hayranları için iyi haber: Görünüşe göre en büyük sorun çözülmüş – Series 7 yine de zamanında gelebilir.

Son raporlar, Apple’ın Apple Watch Series 7 için üretim sorunlarıyla boğuştuğunu belirtmişti. Yaklaşan Apple Watch neslinin yeni tasarımının sorumlu olduğu söyleniyor.

Apple Watch 7’nin daha köşeli bir tasarıma sahip olacağı (iPhone 12’ye benzer) ve daha dar ekran kenarları sayesinde ekranın daha büyük olacağı söyleniyor. Apple görünüşe göre yeni Apple Watch için yeni bir laminasyon işlemi kullanıyor ve görünüşe göre üretim sorunlarının ana nedeni bu.

Ancak Apple bu üretim sorunlarını çözmüş gibi görünüyor. Apple odaklı analist Ming-Chi Kuo, bir araştırma notunda, Apple’ın üretim sorunlarını çözdüğünü ve seri üretimin Eylül ortasında başlaması ve ayın sonuna doğru teslimatla başlaması beklendiğini belirtiyor.

Macrumours’a göre Kuo, “Apple Watch 7’nin üretim sorunu büyük ölçüde panel tarafıyla ilgili. Ancak sorun çözüldü ve panel modüllerinin seri üretimi Eylül ortasında başlayacak.”

Öngörülemeyen sorunlar nedeniyle, bazı Series 7 modellerinin Ekim ayına kadar teslim edilmemesi muhtemeldir. Yine de bu iyi bir haber: Sorunlar bu kadar çabuk çözülmeseydi teslimat daha da ertelenebilirdi – belki de Ekim ayının sonuna kadar.

Bloomberg’den Mark Gurman, yeni saatin geç veya küçük miktarlarda gönderilmesini beklediğini belirtti:

Apple Watch 7’nin 14 Eylül’deki Apple Etkinliğinde tanıtılması bekleniyor.

Bu makale ilk olarak Macwelt’te yayınlandı.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/apple-watch-7-problem-solved-3808280/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...