Apple Watch

Black Friday Apple Watch Fırsatı – Seri 7’de 20 £ tasarruf edin!

Apple Watch Series 7, 8 Ekim’de satışa çıktı, ancak Black Friday olan para tasarrufu mucizesi sayesinde şimdiden indirim alabilirsiniz.

41 mm alüminyum kasaya sahip giriş seviyesi Series 7, normalde 369 £ fiyatla satılıyor, ancak Amazon’dan edinilebilir 349 £ için, RRP’den 20 £. Bu harika bir fiyat ve 7 Serisi için pazardaysanız kapmaya değer – bu teklifin uzun süreceğini göremiyoruz.

Dahası, John Lewis anlaşmayı eşleştirme – Firmanın daha uzun garantisi nedeniyle bu daha iyi bir seçenek olabilir.

Amazon ayrıca 379 £ karşılığında 45 mm alüminyum modele (RRP £ 399) sahiptir. Yapabilirsiniz anlaşmayı buradan al. Ve bir kez daha John Lewis, anlaşmaya uydu.

bu Seri 7 Apple’ın popüler akıllı saat serisinin en yenisi ve açık ara en güçlüsüdür. Seri 6’dakinden yaklaşık %20 daha büyük bir ekran ve daha ince çerçeveler dahil olmak üzere güncellenmiş bir tasarıma sahiptir. Ayrıca önceki modele göre çatlamaya karşı daha dayanıklıdır.

Amazon’un teklifi, şu anda Seri 7’nin iki boyutunda gördüğümüz en düşük fiyattır. Bununla birlikte, derinlemesine satın alma tavsiyesi için en iyi Apple Watch Series 7 fırsatlarına yönelik kılavuzumuzu okuyun. (Apple’ın giyilebilir ürünlerinin diğer sürümleri için pazardaysanız, daha geniş bir teklif yelpazesi için en iyi Apple Watch fırsatlarına göz atın.)

Aşağıda gömülü olan otomatik fiyat karşılaştırma tablomuzla bir dizi perakendecideki en düşük fiyatları tarayabilirsiniz.

Apple Watch Series 7 fırsatları

Perakendeci Fiyat Teslimat

Dünya çapında 24.000’den fazla mağazadan fiyat karşılaştırması

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/apple-watch-series-7-deal-3811309/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...