iPhone

Yeni Görüntüler iPhone 13’ün Daha Küçük Çentikini Ortaya Çıkarıyor


screenshot

İPhone 13 hakkında çok sayıda söylenti, önceki modellere göre daha küçük bir çentik aldığına işaret ediyor (başka bir deyişle, ön kamera için sensör muhafazası ve ekranın üstünden etkili bir şekilde bir ısırık alan Face ID modülü). . Şimdi bu küçük çentiği gösterdiği iddia edilen yeni görüntüler sızdırıldı.

Fotoğraflar Duanrui Twitter hesabından geliyor ve önemli ölçüde daha küçük bir çentiği barındıracak şekilde tasarlanan yaklaşan iPhone 13 için ekran koruyucuları gösterdiği söyleniyor. Görüntüler, yeni çentiğin boyutunu mevcut aralıkla karşılaştırır.

Önceki söylentiler, çentiğin muhtemelen% 30 daha küçük olacağını iddia etmişti. Diğer avantajların yanı sıra, bu, Kontrol Merkezini etkinleştirmek için aşağı kaydırmaya gerek kalmadan pil yüzdesinin tekrar görünmesini sağlar.

İPhone 13 söylenti döngüsünün ilk aşamalarında, çentiğin tamamen ortadan kalktığını görebileceğine dair umutlar vardı. Ancak şimdi görünen o ki, iPhone tarihinde ilk kez bir iğne deliği tasarımı için 2022’ye ve gerçekten tam ekran bir tasarım için 2023’e kadar beklememiz gerekecek.

Bu erken aşamada doğrulanmamış olsa da, iPhone 13’ün tasarımı hakkında daha fazla bilgi YouTube kanalı EverythingApplePro’daki bir videodan elde edilebilir.

Videodaki kuklaların sızdırılan CAD çizimlerine dayandığı ve büyük ölçüde önceki söylentilerle uyumlu olduğu söyleniyor.

Bilgiler doğruysa, iPhone 13 Max’teki arka kameralar iPhone 12 Max’e göre 0,87 mm daha fazla çıkıntı yaparken, iPhone 13 mini’nin (şimdiye kadarki en son mini iPhone olmasını beklediğimiz) arka kameralar 0,99 çıkıntı yapacaktır. iPhone 12 Max’e göre mm daha fazla.

Kapsamlı ve düzenli olarak güncellenen iPhone 13 haber merkezimizde en son sızıntıları ve söylentileri öğrenebilirsiniz. El cihazınızı yükseltmek için 2021 sonbaharına kadar bekleyemezseniz (veya istemiyorsanız), bunun yerine her modelde en düşük fiyatlara ve en uygun fiyatlı indirimli paketlere sahip en iyi iPhone fırsatları kılavuzumuza göz atın. Apple’ın mevcut aralığında.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...