iPhone

Apple 90 Milyon iPhone 13 Ahize Siparişi Verdi

Eylül ayında ise bu yılın yeni iPhone modellerinin lansman zamanı gelecek. Ve yaklaşık iki ay kala, Apple tedarikçileri Foxconn ve Pegatron şimdiden üretime başladılar.

Bloomberg’e göre, “konu hakkında bilgisi olan kişilerden” alıntı yapan Apple, şanssız çağrışımlardan kaçınmak için aslında iPhone 12’ler olarak adlandırılabilecek olan 90 milyon adet “iPhone 13” ve mini, Pro ve Pro Max kardeşleri sipariş etti. yılın başına kadar sürecek. Apple açıkçası yeni telefonu için sağlıklı bir talep bekliyor: Bu, iPhone 12 ailesinin geçen yıl lansmanına kıyasla %20’lik bir artış.

Bloomberg, son yıllarda Apple’ın sonbahar lansmanı ile takvim yılının sonu arasındaki dönemde 75 milyon adetlik siparişlerle oldukça tutarlı olduğunu belirtiyor.

Ancak Apple’ın bu yılki iPhone modellerine olan talep konusundaki iyimserliği anlaşılabilir, özellikle de mevcut 5G altyapısının genişletilmesi, akıllı telefon sahiplerinin 5G destekli bir el cihazını ciddi olarak düşünmeleri anlamına geliyor.

iPhone serisi geçen yıl ilk kez 5G desteği kazandı, ancak kapsama alanı, özellikle büyük şehirlerin dışında, o zamanlar hala sivilceliydi. Bu, bu sefer daha az caydırıcı olacak – ve daha fazla iPhone alıcısının, Apple’ın ABD dışındaki ülkelerde piyasaya sürmesi beklenen 5G’nin daha hızlı mmWave sürümüne erişmesi muhtemel.

Elbette iPhone 13’te dört gözle bekleyecek çok şey olacak ve en son dedikoduları iPhone 13 söylenti özetimizde okuyabilirsiniz. İki ay daha beklemek istemiyorsanız, en iyi iPhone fırsatları kılavuzumuzla mevcut ürün yelpazesinde bir pazarlık yapın.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price tarafından tercüme ve ek raporlama.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/90-million-iphone-13-3806636/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...