Apple Tv

Yeni Bir Apple TV’nin Yolda Olduğuna Dair Taze Kanıt

Apple TV’nin bir yükseltmesinin geliştirilme aşamasında olduğuna dair güvenilir bilgiler bir süredir ortalıkta dolaşıyor.

En son haberler, cihazın en yeni yazılım güncellemesindeki – tvOS 14.5’in en son beta sürümündeki – değişikliklerin, yeni bir uzaktan kumanda göreceğimizi göstermesidir. Koddaki Siri Remote’a yapılan tüm referanslar, “Apple TV Remote” ifadesiyle değiştirildi, MacRumors bildiriyor.

Bu, önceki bilgilerle uyumludur. Bloomberg, Apple TV’nin uzaktan kumandayı kaybolduğunda bulmayı kolaylaştıracak yeni bir özelliğe sahip olacağını önceden tahmin etmişti – iPhone’umu Bul’un bir çeşidi, yani iç mekan kullanımı için.

Ayrıca Apple TV’nin önümüzdeki güncellemede kendi oyun denetleyicisine sahip olmasını bekliyoruz, bu da oyun hizmeti Apple Arcade’e olan ilgiyi bir adım daha artıracak.

Çevre birimlerindeki bu değişikliklerden başka, şu anda sunulanlardan daha zorlu oyunları oynamayı mümkün kılan daha güçlü bir işlemci göreceğiz. Ek olarak, maksimum depolama alanı iki katına çıkarılarak 128 GB’a çıkarılacak ve cihaza daha fazla uygulama ve oyun sığdırılabilecek.

Apple TV’nin mevcut modeli Eylül 2017’de piyasaya sürüldü, bu yüzden şimdiye kadar oldukça modası geçmiş hissetmeye başladı. Apple’ın beklenen Nisan basın etkinliğinde yeni bir model hakkında bir şeyler duymayı umuyoruz veya belki de umuyoruz.

Yeni Apple TV merkezimizde en son söylentileri öğrenin. Ve en iyi Apple TV fırsatları için kılavuzumuzdaki mevcut modellerdeki en düşük fiyatları görüntüleyin.

{

”,”

‘2.0’

‘script’,”);
‘init’, ”
”, ”);
”,”);
);

}
.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/evidence-new-apple-tv-3803083/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...