Apple Tv

Windows PC’de Apple TV+ Iyi mi İzlenir

Apple TV+’da Ted Lasso, Foundation, The Morning Show, The Shrink Next Door ve yolda olan bir takım başka yeni program da dahil olmak suretiyle izlemeye kıymet oldukca sayıda iyi şov var. Apple cihazları hususi bir Apple TV+ uygulamasıyla beraber gelirken, aynı şey Windows kullanıcıları için geçerli değildir. Sadece bu, PC’nizde Apple TV+’ın sunduklarının keyfini çıkarmak oldukca kolay olduğundan eğlenceyi kaçırmanız gerektiği anlamına gelmez.

Apple TV+ nedir?

Kasım 2019’da başlatılan Apple TV+, firmanın Netflix, Amazon Prime Video, Disney+ ve öteki medya içinde ne olduğu sağlayıcılarıyla rekabet eden (yada tamamlayan) TV ve film akış hizmetidir. Başlık seçimi kesinlikle rakiplerinin sunduğundan daha minik, sadece Apple yavaş yavaş bir takım garip ısmarlama içerik oluşturuyor ve çoğu zaman Jennifer Aniston, Steve Carell, Will Ferrell, Tom Hanks, Paul Rudd, Tom şeklinde büyük isim yıldızları içeriyor. Hollanda ve ötekiler.

Hizmetteki mevcut en iyi içerik seçimimizi görmek için Apple TV’de neler bulunduğunu okuyun.

Hizmetin kullanımı ayda 4,99 £/4,99 ABD dolarıdır, sadece uygun bir Apple ürünü satın aldığınızda üç aylık parasız alma olasılığı da vardır. Bunlara herhangi bir yeni iPhone, iPad, iPad Touch, Apple TV yada Mac dahildir.

Hizmete parasız yada indirimli abonelik almanın çeşitli başka yolları da vardır, mesela belirli ürünleri satın aldığınızda yada öğrenciyken olduğu şeklinde. Apple TV+’ı ücretsiz bir şekilde edinebileceğiniz tüm seçenekleri ana hatlarıyla açıkladık.

Apple Music şeklinde başka bir Apple hizmetine aslına bakarsanız aboneyseniz, Apple Music, Apple Arcade, Apple News+, Apple Fitness+ ve iCloud’un çeşitli paket kombinasyonlarını sunan Apple One’a geçmeyi düşünebilirsiniz. Her bir katmanın maliyetini ve ne sunması icap ettiğini görmek için Apple One’ı almalı mıyım? kılavuz.

Windows PC’de Apple TV+ web oynatıcısı iyi mi izlenir

Uygulama olmasa da web hizmetini kullanarak Apple TV+’daki tüm programlara erişebilirsiniz. Aynısı Chromebook’lar ve Linux dağıtımlarındakiler için de geçerlidir (sanıyoruz). Bunu yapmak için tv.apple.com’a gidin ve sağ üst köşede Giriş Yap seçeneğinin bulunmuş olduğu Apple TV+ sayfasını görmelisiniz.

Buna tıklayın, Apple Kimliğinizi ve şifrenizi girin, arkasından platformdaki tüm içinde ne olduğu izleyebileceksiniz.

Etkin bir Apple TV+ hesabınız yoksa, ÜCRETSİZ tecrübe etme sürümünü başlat ana ekranda düğmesine basın ve kaydolun. Tecrübe etme süresi 7 gündür, bundan sonrasında aylık 4,99 £/4,99 $ aboneliğine geçersiniz.

1 senelik parasız Apple TV+ aboneliğine uygun yeni bir Apple aleti satın aldıysanız, Apple Kimliğinizle giriş yaptığınızda parasız teklifin göründüğünü görmelisiniz. Değilse, Apple Alan kişi Hizmetleri ile iletişime geçmeyi deneyin.

Doğal ki, Apple şehirdeki tek oyun değil, bu yüzden rakiplerinin neler sunduğunu görmek istiyorsanız, en iyi akış hizmetlerine ve en iyi alternatif akış hizmetlerine bir göz atın.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/how-to/watch-apple-tv-windows-pc-3800755/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...