Apple Tv

Apple TV+ Nasıl Ücretsiz Alınır

Apple’ın yayın hizmeti olan Apple TV+, 2019’un sonunda geldi, bu yüzden bir süredir burada, ancak daha fazla insan sunulan şovları keşfettikçe ancak son zamanlarda kendi kendine geldi. Ted Lasso ve Trying gibi dizilerin yanı sıra Tom Hanks’in oynadığı Greyhound gibi filmler.

Apple TV+, diğer akış hizmetlerinden daha düşük olan ayda 4,99 £/4,99 ABD doları tutarındadır. Ancak Netflix, Amazon Prime ve diğerlerinden sunulan devasa film ve TV şovu kataloglarından yoksun olarak diğer akış hizmetlerinden daha azını sunar. Apple TV+’da neler izleyebileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, hizmete gelen yeni şovları da içeren Apple TV+’da izleyebileceğiniz her şey bölümünü okuyun.

Apple tarafından yayınlanan programlardan birini izlemek isteyebilirsiniz, ancak aylık abonelik size çekici gelmeyebilir. Apple TV+’ı ücretsiz alıp alamayacağınızı mı merak ediyorsunuz? Seçeneklerinizi gözden geçireceğiz.

Bu seçeneklerden biri, çeşitli şirketlerin hizmetleriyle birlikte ücretsiz bir Apple TV+ aboneliği sunmasıdır. Örneğin, T-Mobile ile Apple TV+’a ücretsiz bir yıllık abonelik alma seçeneği vardır (ABD’de yaşıyorsanız), ayrıca PlayStation 5 ile 6 ay ücretsiz Apple TV+ alabilirsiniz (bu durumda İngiltere müşterileri alabilir). avantajı da var, buradaki tek sorun, küresel chip kıtlığı nedeniyle PlayStation 5 stoklarının çok sınırlı olmasıdır.) Aşağıda bu fırsatlar hakkında daha fazla bilgi edinin.

Apple TV+ nasıl ücretsiz izlenir

Apple TV+’da programları ücretsiz olarak izlemenin birkaç yolu vardır. Apple sınırlı süreli denemeler sunar (aşağıda tartışılmıştır) ve ayrıca birçok programın ilk bölümünü ücretsiz olarak izlemenize olanak tanır. Aslında, Ted Lasso, The Morning Show, See, Trying ve daha fazlasının ilk bölümleri de dahil olmak üzere ücretsiz olarak izlenebilecek 38 ücretsiz bölüm var.

Ayrıca Nisan 2020’de (ABD’de 9 Nisan 2020’den ve Birleşik Krallık’ta ve başka yerlerde 11 Nisan 2020’den itibaren) Apple’ın tüm diziyi abone olmadan izlemek için tamamen ücretsiz hale getirmeye başladığı bir zaman vardı. Bu, dünyanın çoğunun COVID nedeniyle karantinada olduğu bir zamanda oldu.

O zamanlar ücretsiz şovlar şunları içeriyordu:

 • Dickinson
 • Bütün insanlık için
 • Hayalet Yazıcı
 • yardımcılar
 • Küçük Amerika
 • fil kraliçesi
 • Hizmetçi
 • Uzayda Snoopy

Apple’ın hangi programları ücretsiz olarak sunduğu hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Maalesef Apple bu programları süresiz olarak ücretsiz olarak sunmadı, ancak bu hareketin gelecekte diğer şovların ücretsiz olabileceğini gösterdiğini umuyoruz.

7 günlük ücretsiz Apple TV+ alın

Bir şov izlemek istiyorsanız ve yakın gelecekte bolca zamanınız varsa, yedi günlük ücretsiz denemenizi etkinleştirebilir ve aşırı derecede izleyebilirsiniz!

Apple TV+’a buradan Apple’ın web sitesinden veya cihazınızdaki Apple TV uygulaması aracılığıyla abone olabilirsiniz.

7 günlük deneme süresi otomatik olarak otomatik olarak yenilenerek aylık aboneliğe dönüşecek, bu nedenle cebinizden çıkmak istemiyorsanız bir hafta içinde iptal etmeye hazır olmanız gerekecek.

Tüm bir diziyi bir haftada izleyebileceğinizi düşünüyorsanız, 7 günlük deneme size çekici gelebilir. Ancak dikkatli olun çünkü Apple yeni dizilerle her hafta yeni bir bölüm ekleme eğiliminde.

Bu temelde, izlemek istediğiniz dizinin tamamı çevrimiçi olana kadar bekleyebilir ve ardından aboneliği başlamadan önce durdurmadan önce o hafta tüm bölümleri izlemeyi deneyebilirsiniz. (Bir aboneliği iptal etmenin en kolay yolu, Ayarlar’a gidin ve iPhone’unuzdaki Apple Kimliği bölümüne tıklayın. Abonelikler’e dokunun. Etkin listede Apple TV+’ı bulun ve ardından Aboneliği İptal Et. Aboneliğinizi nasıl iptal edeceğiniz hakkında daha fazla ayrıntı aşağıda. bununla ilgili sorun, deneme sona erene kadar Etkin listeye taşınmamasıdır).

Aklınızda belirli bir dizi varsa ve tüm sezonu bir hafta içinde izlemeye zaman ayırabileceğinizi düşünüyorsanız, hepsi çok iyi, peki ya biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğini düşünüyorsanız?

PlayStation 5 ile 6 aylık Apple TV+’ı ücretsiz edinin

Halihazırda bir PlayStation 5’e sahip olacak kadar şanslıysanız veya bir tane satın almayı başarırsanız (okuyun Bununla ilgili yardım almak için PlayStation 5’i (PS5) nereden satın alabilirsiniz) Apple TV+’a altı aylık ücretsiz abonelik alabilirsiniz. Bu teklif 22 Temmuz 2022’ye kadar geçerli olacak.

Neye ihtiyacın var:

 • Bir PS5’e, bir PlayStation Network hesabına ve bir Apple Kimliğine ihtiyacınız olacak.
 • Teklif, Birleşik Krallık ve ABD’nin yanı sıra Arjantin, Avustralya, Fransa, Almanya, Hindistan, Malezya, Yeni Zelanda, Rusya ve Güney Afrika’da geçerlidir.

Apple’ın ücretsiz Apple TV+ denemesinden zaten yararlanmış olsanız bile, bu PlayStation teklifiyle 6 aylık ücretsiz denemeye devam edebileceğinizi onaylayabiliriz.

PS5 teklifini şu şekilde talep edebilirsiniz:

Apple TV uygulamasını PS5 arama çubuğunda bulabilmeniz gerekir. Bulamıyorsanız, Tüm Uygulamalar altındaki medya bölümünde arayın.

 1. Uygulamayı indirin.
 2. Uygulamayı açın ve talimatları izleyin.
 3. Apple Kimliğinizle giriş yapın.

PlayStation 5 almaya gelince, şu anda stokta olan bir yer varsa aşağıda görmelisiniz ama yukarıda da söylediğimiz gibi küresel bileşen sıkıntısı nedeniyle inanılmaz derecede düşük stok var.

Perakendeci Fiyat Teslimat

Dünya çapında 24.000’den fazla mağazadan fiyat karşılaştırması

T-Mobile US ile 12 ay ücretsiz Apple TV+ edinin

25 Ağustos’tan itibaren T-Mobile, Apple TV+’ı yeni ve mevcut müşterilere bir yıl boyunca ücretsiz hale getirecek.

Müşteriler, T-Mobile uygulamasında veya T-Mobile hesaplarında çevrimiçi oturum açarak ücretsiz hediyeyi kullanabilirler. Sprint’te olanlar (artık T-Mobile’a aittir) promosyonlar.t-mobile.com’a giderek ve 2021APPLETVP1 kodunu kullanarak teklifi kullanabilirler. Macenta müşterileri de teklifi bu şekilde kullanabilir. Daha fazla ayrıntı burada.

Bir Apple ürünü satın alırsanız 3 aylık Apple TV+’ı ücretsiz edinin

Eskiden, uygun yeni bir Apple ürünü satın alırsanız, bir yıl boyunca ücretsiz olarak Apple TV+ alabilirdiniz.

Bu anlaşma 1 Kasım 2019’da yapıldı ve ücretsiz Apple TV+ yılına hak kazananların 1 Temmuz 2021’e kadar bundan yararlanabilmeleri için uzatıldı. Apple büyük olasılıkla teklifi uzatmaya karar verdi çünkü Coronavirüs pandemisi, Deneme süresinin bitimine kadar zamanında hazır olması planlanan programlar ertelendi.

Artık “bir yıllık ücretsiz” anlaşma sona erdiğine göre, Apple yeni bir Apple cihazı olan herkese üç aylık Apple TV+’ı ücretsiz olarak sunuyor (aşağıdaki uygun cihazların ayrıntılarına bakın).

Bu anlaşma aile başına yalnızca bir tane olduğundan, ailenizin başka bir üyesi ayarlasa bile, bir yıllık anlaşmanın üzerine üç aylık ücretsiz kullanım talebinde bulunamazsınız.

Anlaşmayı, yeni cihazınızı kurduktan sonraki üç ay içinde talep etmeniz gerekir.

Uygun cihazlar aşağıdakileri içerir:

Currys ile 3 aylık Apple TV+’ı ücretsiz edinin

Currys ayrıca üç aylık ücretsiz Apple TV+ sunuyor, ancak bu durumda bir Apple ürünü satın almanıza gerek yok. Bunun bir faydası Currys Perks, ayrıntılar burada.

Bu, üyelere özel indirimlere, en iyi markalara yönelik tekliflere, sahip olunması gereken ortak avantajlarına erişim sağlayacak Currys’in yeni üyelik hizmetidir.
ve harika ödüller kazanma şansı.

TV+ dahil Apple Music’e öğrenci aboneliği edinin

Apple TV+’ı ücretsiz edinmenin başka bir yolu da Apple Music’e öğrenci aboneliğine kaydolmaktır. Yüksek Öğrenim’de öğrenci olmaya hak kazanırsanız Apple Music’i yarı fiyatına alabileceksiniz ve 2021 yazından itibaren Apple, ücretsiz Apple TV+ aboneliklerini Apple Music öğrenci abonelikleriyle bir araya getiriyordu, bu da 4,99 £/4,99 $’dı.

Apple’dan ücretsiz Apple TV+ deneme sürümünüzü nasıl talep edebilirsiniz?

Uygun bir satın alma işlemi gerçekleştirdikten veya 7 günlük ücretsiz denemeyi denemeye karar verdikten sonra yapmanız gereken tek şey:

 1. Yeni Mac, iPhone, iPad veya Apple TV’nizde TV uygulamasını açın.
 2. Cihazın en son yazılımı çalıştırdığından emin olun.
 3. Apple Kimliğinizde oturum açın.
 4. İzlemek istediğiniz şovun üzerine tıklayın – Üç Ay Ücretsiz Keyfini Çıkar seçeneğini görmelisiniz. Not: Bu, yalnızca yeni bir cihaz satın aldıysanız görünür, aksi takdirde yalnızca 7 günlük deneme teklifini görürsünüz.
 5. Devam’ı tıklayın.
 6. Ücretsiz denemeyi etkinleştirmek istediğinizi onaylayın.
 7. Ücretsiz denemenin hemen başlayacağını ve denemenin sonuna kadar devam edeceğini ve bu noktada aylık abonelik için yenileneceğini belirten bir mesaj göreceksiniz. Aboneliği iptal etmek isterseniz bunu yapabilirsiniz.

Not: Ücretsiz yıllık aboneliği başlatmak için yeni bir cihaz satın aldıktan sonra üç ayınız var, bu nedenle yeni Apple ürününüzü yakın zamanda satın aldıysanız, denemenizi etkinleştirmenizde sakınca yoktur. Ayrıca, ücretsiz denemeyi sona ermeden durdurursanız, yeniden başlatamazsınız.

Ya daha sonra yeni bir Apple cihazı almayı düşünüyorsanız? Abonelikten ücretsiz yıllık deneme sürümüne geçebilecek misiniz? Bunu yapmanın yolunun, bir yıllık deneme yoluyla tekrar kaydolmadan önce aboneliğinizi iptal etmek olduğunu düşünüyoruz. (Aboneliğinizi nasıl iptal edeceğinizi aşağıda tartışıyoruz).

Ailenizle bir Apple TV+ aboneliği paylaşın

Ayrıca bir TV+ aboneliğini altı aile üyesiyle paylaşabilirsiniz.

Bunu yapmak için hepinizin aynı Aile Paylaşımı grubunun parçası olmanız gerekir.

Apple hesaplarınızı Aile Paylaşımı grubu altında birbirine bağlayarak şunları yapabileceksiniz:

 • iTunes Store’dan satın alınan müzikleri paylaşın
 • Apple Music’e erişimi paylaşın (aile Apple Music aboneliğiniz olduğu sürece)
 • App Store’dan satın alınan uygulamaları paylaşın (ancak uygulama içi satın alımlar paylaşılamaz)
 • Apple Books’u paylaşın
 • Apple’ın Arcade oyun platformundaki oyunlara erişin (abonelikle)
 • News+ aboneliği paylaşın
 • iCloud saklama alanı planını paylaşın

Aile üyelerinizden birinin aile düzenleyicisi olması gerekir; bu kişi temelde gruba kimlerin katılacağını seçer ve herhangi bir satın alma işleminin ödemesini yapmak için banka bilgilerini vermesi gerekir.

Aynı evde aile üyeleri olması gerekiyordu. Bunu diğer ‘aile’ üyeleriyle ayarlayabilirsiniz, ancak ‘organizatörün’ banka hesabından geçen her şey için tüm ödemelere sahip olmanın hayal kırıklığının bunu zor bir satış haline getirebileceğini düşünüyoruz. Bununla birlikte, en azından sizin ve eşinizin her iki iPhone’unuzda da şovları izlemek için servise abone olmanız gerekmediği anlamına gelir.

Apple TV+ aboneliği nasıl iptal edilir

Bu, en azından kısa bir süre için veya bir aile üyesiyle bir abonelik paylaşarak Apple TV+’ı ücretsiz edinmenin birkaç yolu.

Ancak, Apple TV+’a erişmenin en iyi yolunun her zamanki gibi abone olmak, ancak istediğiniz zaman iptal etmek olduğunu düşünüyoruz. Bu ay istediğiniz her şeyi izleyebilir ve ardından gelecek ay abone olmayı bırakabilirsiniz ve bu size sadece 4,99 £/4,99 $’a mal olur. Apple TV+’a buradan kaydolun.

Apple TV+ aboneliğinizi iptal etmek için şu adımları izleyin:

 1. iPhone veya iPad’inizde Ayarlar uygulamasını açın.
 2. Adınızın olduğu üst kısımdaki bölüme dokunun.
 3. iTunes ve App Store’a dokunun.
 4. En üstteki Apple Kimliğinize dokunun.
 5. Apple Kimliğini Görüntüle’yi seçin.
 6. Abonelikler’e ilerleyin. üzerine dokunun.
 7. Şimdi iptal etmek istediğiniz herhangi bir aboneliğe dokunun (bu durumda Apple TV+).
 8. Bir sonraki sayfada Aboneliği İptal Et üzerine dokunun.

Apple TV+ ücretsiz

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/how-to/get-apple-tv-free-3777103/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...