Apple Watch

Sonraki Apple Watch’ta Gelen ‘İki Büyük Güncelleme’

Görünüşe göre bu sonbaharın yeni Apple Watch modeli alışılmadık derecede büyük bir güncelleme olabilir. MacRumors, yeni raporların Apple’ın saate kare kenarlar ve yeni AirPods Max benzeri yeşil renk kaplamanın yanı sıra optik bir kan şekeri ölçüm cihazı içeren ilk uygun tasarım yenilemesini vermeyi planladığına dair kanıtların ağırlığını artırdığını yazıyor.

Korece yayın yapan ET News sitesine göre Apple, kan şekerini ses ve optik ile ölçmek için bir teknoloji geliştirdi ve bu nedenle Series 7, invaziv olmayan kan şekeri ölçümüne sahip piyasadaki ilk ürün olabilir. Eğer bu doğruysa, ileriye doğru atılmış büyük bir adım olur ve milyonlarca şeker hastasının hayatını kolaylaştırabilir.

Mayıs ayının başlarında, Apple’ın İngiliz firması Rockley Photonics’in en büyük müşterisi haline geldiği ortaya çıktı, bu şirket optik kan analizinde uzmanlaştığı için önemli.

Düzenli olarak güncellenen Apple Watch Series 7 merkezimizle en son sızıntıları ve son dakika haberlerini takip edebilirsiniz. Bununla birlikte, cihazın Eylül ayına kadar piyasaya sürülmesi beklenmiyor, bu nedenle bundan daha erken bir Apple giyilebilir cihaz satın alması gerekenler, en iyi Apple Watch fırsatlarına yönelik kılavuzumuzu ziyaret etmelidir.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price’ın çevirisi.Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/two-major-updates-next-apple-watch-3805088/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...