Apple Tv

Sam’s Club’dan Apple 4K TV’de Hala 70$ indirim var – Şimdi Sadece 99$!

Amazon, Prime Day satışını bu hafta başında gerçekleştirirken, Walmart’ın Apple TV 4K’da (2017) 70 $ indirim sağlayan kendi rakibi Deals for Days satışı vardı. Bu fırsatı kaçırdıysanız, iyi haber: Sam’s Club’dan hala 70 $ indirim alabilirsiniz.

Fiyatı 169$’dan sadece 99,91$’a düşüren teklif, yalnızca Sam’s Club üyelerine açıktır ve Plus üyeliği ile ücretsiz gönderim içerir. Üye değilseniz, yıllık 45 ABD Doları’na kaydolun; bu, yıllık üyelikten daha ucuzdur. AmazonPrime Üyeliği.

Bu fırsatı Amazon ABD’de bulamazsınız, ancak Amazon İngiltere’nin hala 20 £ indirimli Prime Day teklifi, fiyatı £ 149’a düşürdü.

ABD’de 70$ indirim incelememizde 4/5 yıldız alan 2017 Apple TV modelinde. Siri desteği, özel bir App Store, 4K TV şovlarında ve filmlerde mükemmel renk ve ayrıntı, cihazı buna değer kılarken, yerel 4K oyunlar için yükseltilmiş A10X Fusion çipi daha da fazla değer kattı.

Bu yılki en yeni Apple TV 4K ile nasıl karşılaştırıldığını merak ediyorsanız, yeni sürümde elde ettiğiniz şeylerin çoğunu sağladığını güvenle söyleyebiliriz. 2021 sürümü 60 fps’de HDR video, daha hızlı bir işlemci ve Wi-Fi 6 sunar, ancak bu özelliklere ayak uydurabilecek bir TV veya yönlendirici olmadan 2017 modeliyle aynı deneyimi yaşarsınız. Böylece 70 $ indirim ile 2017 4K TV, hiç düşünmeden oluyor.

Apple TV 4K’da (32GB) 70 $ indirim almak için şimdi Sam’s Club’a gidin veya şuraya gidin: Amazon İngiltere 20 £ indirim alacak İngiltere’de iseniz.

Ayın diğer tekliflerini görmek istiyorsanız, en iyi Apple TV fırsatlarının tümüne ayrı ayrı bakıyoruz.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/apple-tv-4k-sams-club-deal-3806030/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...