Apple Watch

Ne Olabilirdi: Apple Watch 7 İçin Daha İyi Renkler


Apple Watch Series 7 çeşitli renk seçenekleriyle sunuluyor ancak yeni bir konsept tasarımı, Apple’ın daha iyisini yapabileceğini gösteriyor.

İle
Apple Watch 7 için yeni renkler – Apple daha iyisini yapabilirdi

Simon Lohmann

Apple Watch Series 7 çeşitli renk seçenekleriyle sunuluyor ancak yeni bir konsept tasarımı, Apple’ın daha iyisini yapabileceğini gösteriyor.

Apple, Apple Watch Series 7’yi tanıttığında, kullanıcıları hayal kırıklığına uğratan çeşitli şeyler vardı: birçok kişinin öngördüğü köşeli görünüm yerine “eski” tasarım vardı ve birçok alıcı, alüminyum modellerin renklerinin görünmediğini fark etti. gerçekte Apple’ın web sitesinde sunduğu kadar muhteşem.

Örneğin, “gece yarısı” renginin web sitesinde açık mavi bir dökümü vardır, bileğinizde bundan daha azını görebilirsiniz. Web sitesinde bize şampanya rengini hatırlatan “kutup yıldızı” rengi de gerçekte o kadar güçlü değil.

Instagram’da “Appledsign” hesabı, Apple daha iyisini yapsaydı bu Saatlerin nasıl görünebileceğini gösteren Series 7 konsept tasarımlarını yayınladı:

Hem mavi hem de yeşil tonlar mevcut tonlardan çok daha parlak. Apple Watch’un pembe ve altın rengi dökümü de oldukça iyi görünüyor.

Belki de Apple’ın pazar araştırması, çok parlak renklerin alıcılarla pek iyi gitmediğini göstermiştir. Ancak Apple’ın en azından satın almak için başka bir sebep sunacağını düşünüyoruz. Mevcut renkler, elbette yeni yeşil (ve daha büyük ekran dışında) hariç olmak üzere, Seri 6’nın renklerinden yalnızca çok az farklılık gösterdiğinden, Apple Watch Series 7’nin Seri 6’ya göre birkaç avantajı vardır. Konsept, altın alüminyum saate daha yakından bakmak isterdik.

Bununla birlikte, bir sınırlama vardır: Photoshop’ta bir renk tonu hızla değiştirilir, bu, alüminyumun anotlanması sırasında da elde edilebileceği anlamına gelmez.

Etiketler:

Not: Sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla satın aldığınızda, size hiçbir ek ücret ödemeden bir komisyon kazanabiliriz. Bu, editoryal bağımsızlığımızı etkilemez. Daha fazla bilgi edin.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/colours-for-apple-watch-7-3811318/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...