Apple Watch

Bir Sonraki Apple Watch İçin Öngörülen İyileştirilmiş Pil Ömrü

Çok sayıda güvenilir rapor, bu yılki Apple Watch lansmanı Series 7’nin, cihazın 2014’te piyasaya sürülen orijinal modelden bu yana ilk büyük yeniden tasarımına sahip olacağını göreceğini tahmin ediyor. Ancak en son bilgiler, yeni Apple Watch’un içeriden bile farklı görüneceğini gösteriyor. öncekilerden.

Economic Daily News’in yeni (Çince) raporuna göre, yeni S7 işlemci yongası, Apple Watch Series 7’de, Series 6’daki S6’dan önemli ölçüde daha az yer kaplayacak. ek bileşenler veya mevcut bileşenlerin daha büyük olması için.

Daha önce bu yıl ortaya çıkması beklenen sağlıkla ilgili yeni sensörlerin yokluğunda MacRumors, bu bonus alanın daha büyük bir pil ünitesini barındırmak için kullanılabileceğini düşünüyor. Site, Apple sürekli olarak daha büyük pil birimleri eklemiş olsa bile, pil performansının son birkaç nesil Apple Watch’ta sabit kaldığını gözlemliyor (aslında kendi deneyimimiz, Seri 2’den bu yana hafifçe aşağı doğru eğilim gösterdiğidir); bu, ilave edilen özelliklerin ve sensörlerin artan taleplerinin bir yansımasıdır.

Apple, pil boyutunu büyük ölçüde artırarak ve/veya yeni işlevlerle cihaza yönelik talepleri artırmayı azaltarak, performansın önemli bir yönünde büyük bir gelişme görebilirdi. MacRumors, eski (ve potansiyel olarak bozulmuş) Apple Watch sahiplerini yükseltmeye ikna etmede yararlı olabilecek bir şey olduğuna dikkat çekiyor.

Kan şekeri seviyeleri ve vücut ısısı gibi sağlık bilgileri için yeni sensörlerin, Seri 8’in ortaya çıktığı 2022 yılına kadar ertelenmesi bekleniyor. Aksi takdirde, yeni Apple Watch’un geliştirilmiş bir U1 çipi, daha ince kenarlar ve cama daha yakın lamine edilmiş bir ekran kazanması bekleniyor.

2021 sonbaharında piyasaya sürülmesi beklenen Apple Watch Series 7 için düzenli olarak güncellenen kılavuzumuzla en son sızıntıları, söylentileri ve spekülasyonları yakalayın.

O kadar uzun süre bekleyemiyorsanız, en iyi Apple Watch fırsatlarını içeren özetimize göz atarak mevcut modellerden birinde pazarlık yapın. Series 6 için en son fiyatlar aşağıdaki otomatik tabloda yer almaktadır.

Perakendeci Fiyat Teslimat

Dünya çapında 24.000’den fazla mağazadan fiyat karşılaştırması

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price tarafından tercüme ve ek raporlama.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/apple-watch-battery-life-3806114/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...