Apple Watch

Siber Pazartesi Fırsatı: Apple Watch Series 6’yı sadece 329 $’a alın

Apple Watch Series 6, Apple Watch Series 7’nin piyasaya sürülmesinden bu yana Apple’ın en yeni ve en iyi ürünü olmayabilir, ancak bu aynı zamanda şimdi size sadece birkaç ay önce maliyeti olan 399$/429$’dan çok daha uygun fiyatlı olduğu anlamına geliyor. Walmart’ta fiyatın düştüğünü gören Siber Pazartesi.

Cyber ​​​​Pazartesi teklifinin bir parçası olarak Walmart, daha büyük 44 mm Apple Watch Series 6’dan etkileyici bir 100 $ indirim sunuyor ve fiyatı sadece 329 $’a düşürüyor. Yalnızca Deep Navy kaplamada değil, aynı zamanda uyumlu spor kayışlarla Siyah, Altın, Gümüş ve Ürün(RED) olarak da mevcuttur.

Walmart’ta 329 $ karşılığında Apple Watch Series 6’yı alın

Seri 7’nin daha büyük ekranını sunmayabilir, ancak yalnızca 50 $ daha ucuz olan Apple Watch SE ile karşılaştırıldığında Apple Watch Series 6, daha hızlı bir işlemci, kan oksijen izleme ve her zaman açık ekran ile önemli bir yükseltmeyi temsil ediyor. Apple Watch SE konusunda zaten kararsızsanız, bu çok daha cazip bir seçenektir.

Yine de hızlı olmanız gerekecek; anlaşma yalnızca sınırlı bir süre için veya stok bitene kadar geçerlidir.

Dört yıldızlı Apple Watch Series 6 incelememizde, Series 5’e kıyasla oyunun kurallarını değiştirmese de giyilebilir cihazı “bir zevkler birikimi” olarak tanımlamıştık.

Giyilebilir cihazı geleceğe hazırlamak için yeterli güç var ve önceki Apple Saatlerinden de daha yetenekli, bu da onu Apple Watch’a yeni başlayanlar ve hala daha eski bir 1-3 Serisi Apple Watch kullananlar için iyi bir seçenek haline getiriyor.

Buraya biraz geç geldiyseniz ve Apple Watch Series 6 artık Walmart’ta bulunmuyorsa, en iyi Apple Watch Series 6 fırsatlarını ve en iyi Apple Watch fırsatlarını ayrı ayrı topluyoruz. Peşinde olduğunuz Siber Pazartesi hediyeleriyse, biz de en iyi Siber Pazartesi Apple fırsatlarını derledik.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/cyber-monday-apple-watch-series-6-deal-3811384/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...