iPhone

iPhone 13 Turuncu Ve Mat Siyah Renklerle Satılabilir

Tanınmış teknoloji sızıntısı Max Weinbach’a göre, bu yılki yeni iPhone modelleri bir yeni renk kaplama içerecek ve hatta iki tane içerebilir.

Weinbach, iPhone 13 Pro ve 13 Pro Max’in 12 Pro ve 12 Pro Max ile sunulan gümüş, altın, grafit ve mavi seçeneklerinin yanı sıra mat siyah kaplamayla satılacağını söylüyor. Apple, 2016’da iPhone 7’nin mat siyah bir versiyonunu daha parlak bir Jet Black kaplamayla birlikte sundu, ancak ikincisi bu sefer masada görünmüyor.

Ne dır-dir Masanın üzerinde, Weinbach’ın Apple’ın şu anda denediğini ve önerebileceğini söylediği tamamen yeni bir turuncumsu bronz renkli kaplama var. Ancak, MacRumors’a göre, bu seçeneğin mat siyahtan daha az lansman yapacağını düşünüyor.

Ayrıca, parmak izlerinin günümüz modellerinde olduğu kadar görünür olmadığı anlamına gelen yeni bir koruyucu kaplama tartışması da var. Diğer açılardan, gürültü azaltmanın iPhone 12’den daha iyi olduğu söylenirken, arkaya bakan kamera telefonun kasasından çok uzağa çıkıntı yapmamalıdır.

Yeni modeller muhtemelen Eylül ayının sonuna doğru piyasaya sürülecek ve şimdi ve o zaman arasında söylentilerin yoğun ve hızlı gelmesini beklemelisiniz.

İPhone 13 merkezimizde en son sızıntıları öğrenebilirsiniz. Sonbaharı beklemek istemiyorsanız, en iyi iPhone fırsatları için rehberimizle mevcut modellerden bir pazarlık yapın.

{

”,”

‘2.0’

‘script’,”);
‘init’, ”
”, ”);
”,”);
);

}
.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/iphone-13-new-colours-3803175/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...