iPhone

Apple Her Şeyden Sonra ‘iPhone 13’ Markasıyla Başlayacak

2019’daki iPhone 11’i ve geçen yılki iPhone 12’yi takiben, 2021 için yeni telefonların markasını tahmin etmek dahi olmaya gerek yok. Yine de birçok uzman Apple’ın 13’ten beri mantıklı iPhone 13 adından uzak duracağını tahmin ediyor. dünyanın birçok yerinde şanssız olarak kabul edilir.

Ancak Economic Daily News’den yeni (Çince) bir rapora göre, Apple batıl inancı görmezden gelmeyi seçti ve site bu sonbaharda dört iPhone 13 modeli göreceğimizi tahmin ediyor.

Site, “Tedarik zinciri, bu yılki yeni telefonun adının iPhone 13 olacağını bildirdi” diyor (Google Translate aracılığıyla). “Apple, 6.7 inç iPhone 13 Pro Max, 6.1 inç iPhone 13 Pro ve iPhone 13 olarak da adlandırılan 5.4 inç ve 6.1 inç modeller olmak üzere dört yeni model piyasaya sürecek.”

5.4 inç ahizenin hayatta kalması, iPhone 12 mini’nin son derece düşük satışlarına ve Apple’ın bir iPhone 13 mini yapmaması gerektiği yönündeki önerimize rağmen geliyor.

Kartal gözlü okuyucular, EDN’nin adıyla “mini” markadan bahsetmeyi reddettiğini ve en küçük modelin 6.1 inçlik kardeşiyle “iPhone 13” markası altında gruplandırılacağını ima ettiğini fark edecek. 12 mini’nin şu anda altında gruplandığını unutmayın. iPhone 12 markası Ancak Apple’ın çevrimiçi mağazasında ve EDN bu düzenlemenin devam edeceğini tahmin ediyor olabilir.

Siz bu tahminlere kapılmadan önce, EDN’nin kusursuz bir geçmişe sahip olmadığını belirtmeliyiz. Pundit izleme sitesi AppleTrack gerçekten de siteye sadece %38,6 doğruluk oranı veriyor.

Haziran ayında, takas sitesi SellCell, ankete katılanların %74’ünün Apple’ın “iPhone 13” dışında bir isim seçmesi gerektiğini düşündüğü ve %18,3’ünün doğrudan böyle bir telefon almayı reddedeceklerini söylediği bir anketin sonuçlarını yayınladı. şanssızlıkla ilişkilendirildiği için bu isim.

(İlginç bir şekilde, erkekler kadınlardan iki kat daha fazla batıl inançlı görünüyor: Erkeklerin %24,9’u iPhone 13 almayı reddedeceklerini söylerken, kadınların yalnızca %11.7’si aynı şeyi söyledi.)

Daha önce, bu yılki modellerin iPhone 13 yerine iPhone 12s olarak adlandırılacağına dair söylentiler vardı, bu potansiyel müşterilere önerecek ve bu yılki lansmanın nispeten küçük bir yükseltme olduğu gerçeğini yansıtabilecek bir şeydi. Alternatif bir çözüm, yeni el cihazını “iPhone (2021)” olarak adlandırmak olabilir, ancak bu, yılın sonundan sonra satışların düşmesine neden olabilir.

iPhone 13 haber merkezimizde en son söylentileri yakalayın. Sonbahara kadar beklemek istemiyorsanız, en iyi iPhone fırsatlarından oluşan genel listemizle mevcut aralıktaki en düşük fiyatları kontrol edin.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price tarafından tercüme ve ek raporlama.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/iphone-13-branding-3806358/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...