iPhone

iPhone 13 renkleri ortaya çıktı – Macworld Türkiye


screenshot

Önümüzdeki Salı (14 Eylül) özel bir etkinlikte, Apple bu yılın iPhone modellerini tanıtacak ve mağazada ne olduğuna dair yeni söylentiler son dakikaya kadar su yüzüne çıkıyor. Örneğin, şimdi Apple’ın bu yılki yeni telefonlar için renk seçeneklerini değiştirdiğini duyuyoruz. Bunun iyi mi yoksa kötü mü olacağı elbette kişisel tercihlerinize bağlı olacaktır.

Ukraynalı perakendeci KTC’deki (91mobiles aracılığıyla) yeni ilanlar, iPhone 13 ve iPhone 13 mini için altı renk seçeneği olacağını gösteriyor: siyah, mavi, mor, pembe, beyaz ve kırmızı. Bu, muhtemelen diğer seçeneklerden daha az satmış olan yeşili kaybettiğimiz ve pembe kazandığımız anlamına gelir.

(Apple geçmişte benzer şekilde yaptı. iPhone 11 geldi – gerçekten hala geliyor – sarı renkte, ancak görünüşe göre ticari olmayan kaplama, iPhone 12 çıktığında mavi ile değiştirildi.)

Bu arada iPhone 13 Pro ve 13 Pro Max için dört renk seçeneği olacak: siyah, altın, gümüş ve bronz. Bilgilerin doğru olduğunu varsayarak, grafit ve Pasifik Mavisinin yerini siyah ve bronz almıştır.

Depolama açısından iPhone 13 ve 13 mini, bütçenize bağlı olarak size 64 GB veya 128 GB seçeneği sunarken, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max 128 GB, 256 GB ve 512 GB seçenekleriyle gelecek. Başka bir deyişle, uzun süredir devam eden terabaytlık söylenti hatalıymış gibi görünüyor.

Öte yandan, bu bilginin kendisi muhtemelen bir tutam tuzla alınmalıdır. KTC’ye aşina değiliz ve geçmişteki başarılı tahminlere ilişkin bir geçmişe işaret edemeyiz; Ayrıca, bir e-ticaret sitesinin, ürünlerin nasıl görüneceğinden emin olmasa bile, yayın öncesi ürün girişleri yayınlayarak neden tanıtım yapmayı tercih edebileceğini görmek de kolaydır.

Bu konuda, başka bir Ukraynalı site, iPhone 13 mini’yi terabayt depolama seçeneğiyle listeliyor (MacRumors tarafından tespit edildi), bu yüzden neye inanacağını kim bilebilir?

Yine de gerçeği öğrenene kadar sadece dört gün kaldı: Salı gecesi iPhone etkinliğini nasıl izleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır. Duyurudan hemen önce söylentiler olacak, bu nedenle en son bilgiler için düzenli olarak güncellenen iPhone 13 haber merkezimizi kontrol edin.

Cihazlar piyasaya sürüldüğünde, iPhone fırsatları özetimizde en düşük fiyatları bulabileceksiniz. Yeni telefonu satın almak için parayı bir araya getirmek istiyorsanız, duyuru yapılmadan önce eski modelinizi takas etmek isteyebilirsiniz.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price tarafından tercüme (DeepL kullanılarak) ve ek raporlama.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/iphone-13-colours-revealed-3808274/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...