Apple

Apple, Sızıntıları Engellemek İçin Tedarik Zinciri Kurallarını SıkılaştırıyorThe Information tarafından görülen dahili bir belgeye göre Apple, yaklaşan ürünlerle ilgili sızıntıların sayısını azaltmak için gelecekte tedarikçi ortakları için daha katı düzenlemeler getirecek.

Foxconn ve Pegatron gibi şirketlerden daha fazla güvenlik kamerası kurmaları ve iş başvurusunda bulunanlar üzerinde kapsamlı geçmiş kontrolleri yapmaları istenecek. Tedarikçiler ayrıca, hiç kimsenin fotoğraf çekme fırsatı bulamaması için hassas bileşenleri bir yerden başka bir yere taşımak için harcanan zamanı da izlemelidir.

İş ortaklarının Apple çalışanlarını ziyaret ederek biyometrik bilgi toplamalarına izin verilmeyecek, ancak kendi fabrika çalışanlarında hem yüz hem de parmak izi taramasını kullanmakta özgür olacaklar.

Yeni kurallara rağmen, Apple’ın sızıntıları tamamen durdurması son derece zor olacak. Yeni iPhone’lar ve diğer Apple ürünleriyle ilgili ayrıntıların ortaya çıkarılmasından kazanılacak büyük meblağlar var.

{

”,”

‘2.0’

‘script’,”);
‘init’, ”
”, ”);
”,”);
);

}
.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/supply-chain-rules-leakers-3803147/
adana escort

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...