iPhone

Katlanabilir iPhone için iki ila üç yıl bekleyin: Gurman

Uzmanlar hemfikir: Perde arkasında Apple, uzun süredir katlanabilir bir iPhone üzerinde çalışıyor. Ancak katlanabilir bir iPhone’un gerçekten piyasaya sürülmesi için bir süre daha beklememiz gerekecek.

Katlanabilir bir iPhone muhtemelen yakın gelecekte görünmeyecektir. En azından Bloomberg Apple uzmanı Mark Gurman bundan emin. Ona göre Apple’ın pazara hazır bir ürün geliştirmesi en az iki üç yıl alacak. Gurman, AppleTrack’e göre yüzde 88 doğruluk oranıyla en güvenilir sızıntı yapanlardan biri.

Bu, Gurman’ın PowerOn haber bülteninden bir başka açıklamadır (bütün haber bültenini almak için abonelik gereklidir). Gurman ayrıca bu haftaki bültende iMac ve Mac Pro’nun Kasım 2022’de piyasaya sürüleceğini ve yeni AirPod’ların iPhone 13 ile birlikte piyasaya sürüleceğini öngördü.

Katlanabilir bir iPhone ile ilgili olarak Gurman şunları söyledi: “Apple bunu eninde sonunda yapacak, ancak en az iki veya üç yıl alacak. Şahsen benim ve diğer birçok kişi için devasa, genişletilebilir 7 veya 8 inç ekrana sahip bir iPhone olacağını düşünüyorum. mükemmel ekipman”.

Samsung ve Huawei’nin katlanabilir akıllı telefonları Apple’dan üç yıla kadar daha fazla bir gecikmeyle piyasaya sürdüğü göz önüne alındığında – o zamana kadar endüstrinin geri kalanından altı yıl sonra olacak – şaşırtıcı görünebilir. Ancak Apple, yeni teknolojileri benimsemeden önce yüksek kalite ve güvenilirlik gereksinimlerini karşılayana kadar beklemekle ünlüdür ve şimdiye kadar piyasaya sürülen katlanabilir akıllı telefonlar eleştiriler almıştır.

Apple, şüphesiz, daha önce olduğu gibi arka planda katlanabilir akıllı telefon teknolojisi üzerinde çalışmaya devam edecek.

Öte yandan, beklemek için sadece birkaç yılımız olabilir. Ming-Chi Kuo, Apple’ın 2023’te katlanabilir bir akıllı telefon tanıtacağına inanıyor.

Apple’ın katlanabilir iPhone’u hakkındaki tüm söylentileri okuyun.

Bu makale ilk olarak Macwelt’te yayınlandı. Karen Haslam tarafından tercüme ve ek raporlama.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/wait-foldable-iphone-gurman-3807254/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...