mac

Yeni 14 inç ve 16 inç MacBook Pro ‘Eylül’de piyasaya çıkıyor’

Aylarca süren söylentiler ve spekülasyonlardan sonra, uzmanlar arasındaki fikir birliği şimdi bu sonbaharda büyük bir MacBook Pro lansmanına işaret ediyor. Ve en son rapor, yaklaşan lansman etkinliği hakkında daha fazla ayrıntı ve daha kesin zamanlama bilgisi sunuyor.

DigiTimes, Apple’ın bu yılın üçüncü çeyreğinin sonuna doğru tamamen yeni nesil MacBook Pro’yu piyasaya sürmeye hazırlandığını iddia ediyor (ödeme duvarlı makale; MacRumors aracılığıyla). 3. Çeyrek Temmuz, Ağustos ve Eylül olduğundan, bu bir Eylül duyurusuna güçlü bir şekilde işaret ediyor.

Bu yepyeni bir MacBook Pro olacak: aslında, mevcut neslin 2016’da piyasaya sürülmesinden bu yana ilk büyük güncelleme olacak. Rapora göre Apple, hem 14 inç hem de mini LED ekranlı yeni bir MacBook Pro’yu duyuracak. ve 16 inç boyutları, tamamen yeni bir tasarım ve yeni, daha hızlı bir Apple çipi. (Bir M1X veya M2 işlemci beklerdik.)

Lansmanın öngörülen zamanlaması biraz şaşırtıcı. Apple’ın yıllık takviminde Eylül ayı genellikle yeni bir iPhone ve yeni bir Apple Watch için ayrılmıştır, ancak belki de 2021 bir istisna olabilir. iPhone 12 duyurusu geçen yıl Ekim ayına ertelendi, o sırada pandeminin etkilerine bağlı olduğunu varsaydık; Aynı şey bu yıl da olursa, daha uzun vadeli bir stratejik değişim önerecektir.

Yeni 14 inç MacBook Pro ve yeni 16 inç MacBook Pro hub’larımızla en son söylentileri yakalayın. Yeni bir dizüstü bilgisayar satın almak için sonbaharı beklemekten hoşlanmıyorsanız, en iyi MacBook Pro fırsatlarına yönelik kılavuzumuzla mevcut modellerdeki en düşük fiyatları inceleyin.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price tarafından tercüme ve ek raporlama.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/new-14in-16in-macbook-pro-september-3806296/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...