Apple Tv

Yeni Oyun Odaklı Apple TV “Geliştirme Aşamasında”

iDropNews’in son raporuna göre – ve yazarın belirsiz sözleriyle “kaynak aldığım yeni bilgilere” dayanarak – yeni bir Apple TV modeli geliştiriliyor. Görünüşe göre bu güncelleme, geçen sefer gördüğümüzden çok daha kapsamlı değişiklikleri kapsayacak.

Yeni modelin, Apple’ın en son uzaktan kumanda yinelemesine uyacak şekilde yenilenmiş ve daha düz bir tasarıma sahip olduğu söyleniyor. Rapora göre, üst kısım pleksiglastan yapılacak; Mevcut modele kıyasla, önemli ölçüde daha ince olacak.

“Yaptıkları gibi eğlenceli renkler eklerler mi bilmiyorum. [with] iPad Air ve AirPods Max,” diye yazıyor raporun yazarı, “ancak yeni Mac mini ile aynı çift tonlu tasarıma sahip olacak ve orijinal muadili ile benzer görünecek – sadece daha küçük ve o fütürist tasarım diline sahip olacak.”

Aksi takdirde, rapor, yeni Apple TV’nin, sahiplerin mevcut modellerde mümkün olandan daha zorlu oyunlar oynamasına izin vermek için özel olarak seçilmiş daha güçlü bir işlemciye (muhtemelen iPhone 12 telefonlarında ve mevcut iPad Air’de bulunan A14’e) sahip olacağını tahmin ediyor. . Gerçekten de, Apple TV’nin bir sonraki sürümünün, çok hevesli söylentileri olan ‘Apple oyun konsolu’ olacağı giderek daha fazla görünüyor.

Bu oyun odağıyla devam etmek için, Apple Arcade oyun hizmetine olan ilgiyi başka bir çentik artırması gereken yeni bir denetleyici beklemeye yönlendirildik. (Bu, Jon Prosser’ın geçen yaz öngördüğü bir şeydi.)

Ek olarak, Apple TV’nin maksimum depolama alanı miktarını iki katına çıkarak 128 GB’a çıkarmak mümkün olabilir (4K modeli için mevcut seçenekler 32 GB veya 64 GB’dir, HD sürümü ise yalnızca 32 GB ile mevcuttur), bu da daha fazla uygulama ve oyunun sığdırılmasına izin verir. cihazda.

Büyük olasılıkla, yeni Apple TV modeli 2022’de piyasaya sürülecek; En son sızıntıları ve söylentileri düzenli olarak güncellenen yeni Apple TV merkezimizde yakalayabilirsiniz. O kadar uzun süre beklemek istemiyorsanız, en iyi Apple TV fırsatları kılavuzumuzla mevcut ürün yelpazesinde bir pazarlık yapın.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price tarafından tercüme (DeepL kullanılarak) ve ek raporlama.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/new-model-apple-tv-3809351/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...