iPhone

Yeni iPhone SE ‘2022 Baharında Piyasaya Sürülecek’

iPhone 13’ün iki aydan kısa bir süre içinde piyasaya sürülmesi için günler geri sayarken, akıllı telefon hayranlarının gözleri Apple Park’a çevriliyor. Ancak gelecek yılın başlarında daha az göz alıcı bir iPhone lansmanı, özellikle iPhone 13 mini’nin gök gürültüsünü çalabilir.

Tayvanlı endüstri haber sitesi DigiTimes’a (ve onun “endüstri kaynakları”) göre, Apple, üçüncü nesil iPhone SE’yi 2022’nin ilk yarısında, yani Mart veya Nisan anlamına gelecek şekilde piyasaya sürmeyi planlıyor. Bu doğruysa ve yeterli sayıda insan buna inanıyorsa, söylenti küçük telefon müşterilerini daha pahalı iPhone 13 mini’ye para harcamaktan alıkoyabilir.

Yeni SE’nin ekranı, mevcut modelle tamamen aynı boyutta olan 4.7 inç olacak – Apple’ın tam ekran çentikli tasarımını henüz pazarın SE ucuna getirecek gibi görünmüyor. Ancak büyük haber, Apple’ın SE’yi daha güçlü bir işlemci, muhtemelen A14 Bionic ile yükseltmeye ayarlanmış olmasıdır.

İçeride, özellikle 5G desteği olmak üzere diğer yükseltilmiş bileşenlerin söylentileri var ve bu özelliğin cihazın pazarlamasının merkezinde olacağına inanılıyor: en ucuz 5G iPhone olarak konuşulacak.

İlkbahar, genellikle Mart veya Nisan ayları, Apple’ın tercih edilen fırlatma alanlarından biridir. Orijinal iPhone SE, Mart 2016’da piyasaya sürüldü; ikinci nesil model Nisan 2020’de ortaya çıktı. Ancak şirket yılın o zamanında birçok başka donanımı da piyasaya sürdü: Bu Nisan ayındaki Spring Loaded’da AirTag Bluetooth’un yanı sıra yeni bir iMac, iPad Pro ve Apple TV duyuruldu. izci.

Apple’ın popüler ‘bütçeli’ akıllı telefonunun bir sonraki yinelemesi hakkında daha fazla bilgiyi iPhone SE 3 haber merkezimizde okuyabilirsiniz. Gelecek bahara kadar beklemek istemiyorsanız, en iyi iPhone fırsatları kılavuzumuzla mevcut ürün yelpazesinde bir pazarlık yapın.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price tarafından tercüme ve ek raporlama.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/new-iphone-se-spring-2022-3806767/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...