mac

Yeni ‘iMac Pro’ 2022 Baharında Çıkacak


screenshot

Bu bahar, Apple, şirketin iMac all-in-one’ın en yüksek düzeyde özellikli ve profesyonel hedefli sürümü olan iMac Pro’nun üretimini durdurdu.

Bununla birlikte, güvenilir analist Ross Young’dan gelen yeni bir rapora inanacak olursak, 2022 baharında bir süre sonra yeni bir iMac Pro modeli piyasaya sürülecek. Markanın tamamen aynı olup olmayacağı şu anda belirsiz – Young’a atıfta bulunuyor. iMac Pro olarak adlandırılabilir, ancak net bir profesyonel odak sunarken basitçe iMac olarak adlandırılabilir – ancak dizideki konum 2018 makinesininkiyle eşleşecektir.

Young şöyle yazıyor: “Apple’ın Mini LED’ler, 120 Hz Değişken Yenileme ve Oksit Arka Planlarla 27 inç iMac Pro’yu Piyasaya Sürmesi: Apple’ın ProMotion teknolojisini iMac’e getirmesiyle birlikte ilkbaharda bekleniyor.”

Tasarımın 24 inç iMac modelinde kullanılana benzer olduğu söyleniyor: başka bir deyişle, geniş bir renk yelpazesi bekleyebiliriz. (Her ne kadar bu, Apple’ın daha önce Mac’te ve tüketici ürünlerinin parlak renklere sahip olduğu ve profesyonel modellerin daha karanlık olduğu iPhone’da izlemesini beklediğimiz tasarım stratejisine aykırı olsa da.)

Aksi takdirde, mini LED arka aydınlatmalı 27 inç ProMotion ekran, Apple’ın M1 Pro ve M1 Max yongaları, USB-C, HDMI ve kart okuyucu seçenekleri bekleyebiliriz. Standart modelde 16 GB RAM ve 512 GB depolama alanı bulunacak.

Muhtemelen, iMac Pro’nun yeni modeli mevcut 27 inç iMac’in yerini alacak, bu nedenle gelecekte de seçilebilecek sadece iki model olacak. Geçmişte 32 inç iMac söylentileri vardı, ancak bu hala birkaç yıl gibi görünüyor.

Yeni modelleri beklemek istemiyorsanız, en iyi iMac fırsatlarını içeren derlememizle mevcut ürün yelpazesinde bir pazarlık yapın.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price tarafından tercüme (DeepL kullanılarak) ve ek raporlama.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/new-imac-pro-spring-2022-3811837/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...