Apple Watch

watchOS 8 Uyumluluğu: watchOS 8 Alan Apple Saatleri

Bu yıl içinde watchOS 8 ile Apple Watch’a gelecek bazı mükemmel özellikler var, ancak Apple Watch’ınız bunlardan faydalanabilecek mi? Öğrenmek için okumaya devam edin.

Büyük sürpriz, ilk olarak Eylül 2017’de tanıtılan Apple Watch Series 3’ün, kullanıcıların Apple Watch 3’ü yeni sürüme güncellemekte zorluk yaşamasının ardından desteklenmeyebileceği yönündeki spekülasyonlara rağmen watchOS’un bu yeni sürümü tarafından desteklenmeye devam edecek olmasıdır. watchOS 7’nin en son sürümü.

Ayrıca, bu sürüm 2020’de ilk piyasaya çıktığında pil sorunları, yüklenmeyen komplikasyonlar, yeniden başlatmalar, aşırı ısınma ve düşük performans dahil olmak üzere oldukça büyük bazı watchOS 7 hataları vardı.

WatchOS 7’yi Apple Watch 3’e yüklemek, GPS modellerinde yalnızca 8 GB belleğe sahip olduğundan daha da karmaşıktı. Yükleyicinin indirilmesi ve paketinin açılması gerektiğinden, mevcut 8 GB yeterli değildir. Sonuç olarak Apple, Apple Watch Series 3’ün sıfırlanmasını, bir yedek oluşturulmasını, watchOS güncellemesinin indirilmesini ve mevcut profilin mevcut yedekten geri yüklenmesini önerir.

Ancak ne olursa olsun, Apple, Apple Watch Series 3’ü watchOS 8 ile desteklemeye karar verdi – bu, şirketin şu anda çok da şaşırtıcı değil. hala Watch 3 satıyor.

WatchOS 8’i Saatinize yüklemek için iOS 15 yüklü bir iPhone 6s veya daha yenisine ihtiyacınız olacak. Bu arada, desteklenen iPhone’ların listesi iOS 14 ve iOS 13 ile aynıdır, hangi iPhone’ların iOS 15 aldığını okuyun?

WatchOS 8, bu yıl içinde genel kullanıma sunulduğunda şu cihazlarda çalışacak:

  • Apple Watch Serisi 3
  • Apple Watch Serisi 4
  • Apple Watch Seri 5
  • Elma İzle SE
  • Apple Watch Serisi 6

Kayıtlı bir geliştiriciyseniz watchOS 8 beta sürümünü şimdi indirebilirsiniz.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/feature/watchos-8-compatibility-apple-watch-3805354/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...