Yazılım

Parallels Desktop 16 ile Intego Mac Internet Security X9’u Ücretsiz Edinin

Önde gelen sanal makine yazılımı Parallels, artık ücretsiz popüler üretkenlik yazılımlarından oluşan bir smorgasbord içeren mükemmel bir paket teklifine sahip. Liste, yardımcı araçlardan grafik tasarım yazılımlarına ve proje planlama uygulamalarına kadar uzanır. Teklif 28 Şubat’ta sona eriyor, bu yüzden ondan önce kontrol ettiğinizden emin olun.

Belki de en dikkat çekici olanı, Intego Mac Internet Security X9’un dahil edilmesidir – şu anda Mac için en iyi antivirüs yazılımı önerilerimizde 1 numara.

Intego, incelediğimiz en hızlı kötü amaçlı yazılımdan koruma yazılımıdır. Yerel LAN bağlantılarının yanı sıra internetten izinsiz girişleri engelleyen NetBarrier X9 güvenlik duvarından özellikle etkilendik. Fiyatlandırma, bir Mac’te bir yıllık koruma için 20,99 £ ‘dan başlıyor, ancak Parallels’in teklifi fiyatı tamamen düşürüyor.

Parallels Desktop 16 nedir?

Parallels Desktop, Mac’inizde Windows OS ve MacOS’u yan yana kullanmanızı sağlar. Desktop 16, en yeni MacOS, Big Sur ile çalışmak üzere geliştirilmiş en yeni sürümdür. Şu anda piyasadaki en iyi sanal makine yazılımıdır.

Masaüstü 16, sanal makineler arasında daha hızlı başlatma ve çıkma süreleri, daha kolay kurulum, pil optimizasyonu ve AMD Radeon kartlı Mac’lerde% 20’ye kadar daha hızlı DirectX 11 grafikleri dahil olmak üzere çeşitli performans iyileştirmeleri içerir.

Etkileyici bir 4,5 / 5 yıldız aldığı Mac için Parallels Desktop 16 incelememize bakın.

Yazılımın kendisinde bir indirim yoktur: yeni bir Parallels Desktop 16 lisansı hala 69,99 £ ‘a mal olurken, önceki sürümlerden yükseltme yapanlar 39,99 £ karşılığında satın alabilirler.

Bununla birlikte öğrenciler, vektör tabanlı tasarım yazılımı Gravit Design Pro ile birlikte Parallels Desktop 16’da% 50 indirim alabilirler.

Pakette neler var?

Tipik olarak yıllık 75 £ maliyeti olan Gravit Design Pro, Parallel’in yazılım paketinin yanı sıra Parallels Toolbox ve Parallels Access’e de dahildir.

Parallels Toolbox (15,99 £ / yıl), Mac’te depolamayı ve pili optimize eden, YouTube’dan video indirmeye yardımcı olan ve aynı zamanda ekranınızı kaydeden, otuz özellik arasından birkaçını listeleyen çok yönlü bir yardımcı programdır. Parallels Access, kullanıcıların PC veya Mac’lerine mobil cihazlardan erişmesine olanak tanır.

Parallels’in yazılım paketinin değerlemesi 653 sterlin olsa da, farklı ödeme planları veya dönüştürme oranları seçmeniz durumunda bu miktar değişebilir.

Aşağıda her hizmeti fiyatlandırmayla birlikte listeledik:

Bu paketi kendiniz görmek için Parallels’e gidin.

Ayın en iyi Apple fırsatlarının tümünü buradaki ayrı özetimizde görün.

{

”,”

‘2.0’

‘script’,”);
‘init’, ”
”, ”);
”,”);
);

}
.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/free-intego-mac-internet-security-x9-parallels-desktop-16-deal-3801827/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...