iPhone

Olası iPhone 13 Ambalaj Etiketi Görüntülendi

iPhone 12S mi iPhone 13 mü? Bu soru, Apple topluluğunu neredeyse bir yıldır meşgul ediyor, en azından Apple sızıntıları birkaç ay önce yalnızca iPhone 13 hakkında konuşmaya başlayana kadar. Ancak bundan önce Apple’ın bu yıl için bir iPhone 12S planladığını belirten söylentiler vardı.

12S veya 13: Fark nedir?

Bazı kullanıcılar için isim büyük bir rol oynamaz: Yeni iPhone’da birçok yeni özellik olduğu sürece, iPhone 12S veya 13 olarak adlandırılması önemli değil. Ancak bir iPhone’a S son eki vererek Apple’ın birçok kişi tarafından bunun bir yükseltmeden daha az olduğunu gösterdiği görülüyor.

Bu, Apple hayranlarının yeni telefonun adını bilme arzusunun can alıcı noktası oldu. Bu yılki güncelleme iPhone’a küçük veya büyük değişiklikler getirecek mi?

iPhone 13 çıkartması

Son söylentiler, iPhone’un tam sayı güncellemesi alacağını belirtmişti, bu nedenle herkes iPhone 13’e atıfta bulundu. Şimdi Twitter’da, Wiebo’da ilk kez paylaşılan bir fotoğraf ortaya çıktı.

Twitter kullanıcısı DuanRui (son zamanlarda adını çeşitli Apple bilgileriyle birlikte görmemize rağmen, bir sızıntı olduğunu reddediyor) ilk elden hiçbir bilgiye sahip olmadığını, sadece “nispeten” olduğuna inandığı bir şeyi paylaştığını söylüyor. güvenilir”.

Paylaştığı fotoğraf, ambalaj için kullanılacak bir Apple çıkartmasını gösteriyor gibi görünüyor. iPhone 13 ismi orada açıkça görülüyor. Ancak, bu bilgilerle dikkatli olmalıyız. Apple, daha önce iPhone ambalajında ​​oklu çıkartmalar kullanmıştı, ancak görünüşleri farklıydı.

Ancak, yeni nesil iPhone’ların ambalaj tasarımının değişmesi, özellikle de Apple’ın daha düz ambalajlara izin veren elektrik fişinden vazgeçtiği için değişmesi mümkündür.

DuanRui ayrıca yakın zamanda, görünüşe göre yeni iPhone’un kamera lenslerinin daha büyük, çentik daha küçük ve yeni iPhone’un iPhone 12’den daha kalın olacağını gösteren aşağıdaki görüntüleri tweetledi. Ek olarak, iPhone 13 Pro Max kamera çıkıntısı, iPhone’unkinden daha kalın görünüyor. iPhone 12 Pro Maks.

Bu makale ilk olarak Macwelt’te yayınlandı. Karen Haslam tarafından tercüme ve ek raporlama.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/possible-iphone-13-packaging-sticker-spied-3807861/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...