iPhone

Sızan Video iPhone 13 MagSafe Kılıflarını Gösterebilir

Şu anda Twitter’da, yakında piyasaya sürülecek iPhone 13 için yeni MagSafe kılıflarının bir koleksiyonunu gösteren bir video dolaşıyor.

Videoda, iPhone 12s yerine yeni iPhone’un adı olduğu düşünülen iPhone 13 markasını taşıyan yeni MagSafe kılıfları gösteriliyor. Bu nedenle, eğer meşruysa, bu video yeni iPhone’un bu adı taşıdığına dair daha fazla kanıt olabilir. (iPhone 13 adının önceki kanıtı, üzerlerinde iPhone 13 yazan bazı çıkartmalar biçimindeydi, daha fazlası burada: Olası iPhone 13 ambalaj etiketi casusluk yaptı).

Görsel olarak, iPhone 13’e yönelik MagSafe kılıfları, iPhone 12 neslinin mevcut MagSafe kılıflarına kıyasla hiçbir fark olmadığını gösteriyor. Ancak biraz hayal gücü ile kamera modülünün girintisinin biraz daha büyük olduğunu görebilirsiniz, bu da iPhone 13 kamerasının daha fazla çıkıntı yaptığına dair söylentilerle örtüşür.

Bu videonun gerçek olup olmadığını söylemek zor. Bununla birlikte, ambalaj tasarımı meşru gibi görünüyor ve görülen çok sayıda iPhone 13 kılıfı, sızıntının aslında gerçek iPhone 13 kılıflarından olduğunu gösteriyor.

Bu makale ilk olarak Macwelt’te yayınlandı.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/video-iphone-13-magsafe-cases-3808090/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...