mac

Mini-LED MacBook Pro 2021 İçin Kartlara Geri Döndü


screenshot

Bugün erken saatlerde, iPhone 13 söylenti döngüsü boyunca tekrar tekrar ortaya çıkan garip bir şekilde tekrarlayan LTPO teorisini ele aldık. Şimdi MacBook serisinin eşdeğerine dönüyoruz: Mart ayında iki kez (Air ve Pro için) ele aldığımız mini-LED’in görünüşte kaçınılmaz gelişi.

Şimdi, mini-LED ekran teknolojisinin yolda olduğunu gösteren başka bir kanıt aldık ve bu, Pro hattına odaklanıyor.

DigiTimes’ın yeni bir raporuna göre, MacRumors tarafından alıntılandı, bu yılki MacBook Pro modelleri, tedarikçi TSMT’nin daha önce bir mini-LED MacBook’un geliştirilmesini engelleyen üretim zorluklarının başarıyla üstesinden geldiği haberinin ardından, gerçekten de mini LED arkadan aydınlatmalı ekranlara sahip olacak. . TSMT, en son 12.9 inç iPad Pro’da mini LED panelleri üreten aynı şirkettir.

Mini LED’e yükseltme, daha iyi renk üretimi, daha koyu siyahlar, daha yüksek kontrast ve daha fazla dinamik aralık getirecektir.

Her zamanki gibi, bunun gibi söylentiler bir tutam tuzla alınmalıdır, ancak Apple’ın amiral gemisi tabletinde zaten keşfedilmiş olan mini LED’in MacBook Pro’ya getirilmesi inkar edilemez bir şekilde mantıklı.

Yeni MacBook Pro hub’ımızda diğer değişikliklerin yanı sıra MagSafe’in geri dönüşünü ve Touch Bar’ın kaldırılmasını görmesi beklenen, yaklaşan dizüstü bilgisayarlar hakkındaki en son söylentileri öğrenin. Şu anda mevcut olan modellerle daha fazla ilgileniyorsanız, en iyi MacBook Pro fırsatları derlememize göz atın.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price Tercümesi.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/new-macbook-pro-gets-mini-led-screens-3804301/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...