mac

Yeni Renders, İnceltici, Renkli Mac mini’yi Ortaya Çıkarıyor

Bir hafta önce, merak uyandıran bir söylenti, J374 kod adlı Mac mini’nin yeni bir üst düzey sürümünün, Mac serisinin elden geçirilmesinin bir parçası olarak yolda olduğunu öne sürdü. Şimdi, teknoloji sızıntısı yapan Jon Prosser, bu mini mucize hakkında daha fazla bilgi edindiğini iddia ediyor.

MacRumors, Prosser’a göre, yeni Mac mini modeli mevcut modelden önemli ölçüde daha ince olacak ve “pleksiglas benzeri” bir üst kısma sahip olacak.

Estetik olarak, 24 inç iMac’te sunulan aynı renkli, iki tonlu kaplamayı bekleyebiliriz. Gerçekten de yeni mini, iMac ile tamamen aynı renk seçeneklerini sunabilir: mavi, yeşil, pembe / kırmızı, gümüş, sarı, turuncu ve mor.

Aksi takdirde, bağlantı noktaları en son Intel modeliyle aynı olmalıdır: dört Thunderbolt / USB-C, iki USB-A, ethernet ve HDMI.

Bu tahminler, Ian Zelbo ve aşağıda gömülü Prosser’ın videolarından birinde paylaşıldı. Bunlar sadece konseptlerdir, unutmayın, Apple’ın tedarik zincirinden sızdırılmış görüntüler değil, bu nedenle nihai tasarımdan farklı olabilir.

Merakla, renderlar yeni mini’nin yeni parlak renk seçeneklerinden biri yerine sıkıcı gümüş rengini gösteriyor. Ancak yine de Apple’ın ortaya çıkarması beklenen akıllı ve çekici görünüm hakkında iyi bir fikir veriyorlar.

Şunu da belirtmek gerekir ki, Prosser daha önce birkaç kez yanılmıştı – bazı büyük isabetler aldı, ancak özlemleri arasında kaşlarını tıraş etmek zorunda kaldığı kadar şiddetli olanı var – bu yüzden bilgi bir tutam tuzla alınmalıdır. AppleTrack şu anda ona% 78.1’lik bir doğruluk derecesi veriyor.

Sonbahar daha gerçekçi olsa da, yeni Mac mini Haziran ayında WWDC 2021’de piyasaya sürülebilir. Yeni Mac mini merkezimizde en son söylentileri takip edin. Mevcut modellerde en düşük fiyatları görmeyi tercih ediyorsanız, en iyi Mac mini fırsatları için rehberimizi ziyaret edin.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price Tercümesi.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/new-mac-mini-thinner-imac-colours-3804970/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...