mac

Mini-LED MacBook Air 2022’de Geliyor – Kuo


screenshot

Bloomberg’den Mark Gurman Ocak 2021’de Apple’ın “MacBook Air’in daha ince ve daha hafif bir versiyonunu” geliştirdiğini belirterek, yeniden tasarlanmış yeni bir MacBook Air’in geleceğine dair söylentiler var. Yakında görmeyi umuyorsanız hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz: Ming Chi Kuo tarafından yayınlanan bir yatırımcı notu, yeni MacBook Air’in 2022’de piyasaya sürüleceğini öne sürüyor.

Kuo, Apple’ın 2022’de mini-LED’li yeni bir MacBook Air modelini piyasaya süreceğini belirtiyor – analiste göre bu, mini-LED ekran teknolojisine sahip ilk giriş seviyesi Mac olacak.

MacBook Air’in herhangi bir yeniden tasarımının bu yeni ekran teknolojisini içermesi muhtemeldir, bu nedenle 2022’ye kadar yeniden tasarlanmış bir MacBook Air görmemiz olası değildir.

Günümüzün ekran arka ışığı ile karşılaştırıldığında, mini LED daha iyi renk üretimi, daha koyu siyahlar, daha yüksek kontrast ve daha fazla dinamik aralık sağlar.

Yine de ilk mini-LED Apple ürünleri için 2022’ye kadar beklemek zorunda kalmayacağız. Yeni ekran teknolojisinin bu yılki yeni iPad Pro ve MacBook Pro’ya gelmesi muhtemel.

Nitekim, Mart 2021’in başlarında Kuo, Apple’ın 2021’in ikinci yarısında mini-LED ekranlı yeniden tasarlanmış bir MacBook Pro’yu piyasaya sürmesini beklediğini söyledi.

Mini-LED iPad Pro’nun Nisan ayı sonundan önce seri üretime girmesi gerekiyor. Bloomberg’den Kuo ve Mark Gurman, mini-LED’in yalnızca daha büyük iPad Pro’da bulunabileceği konusunda hemfikir. Okuyun: Nisan ayında iPad Pro – Bloomberg.

Yeni MacBook Air, yeni 14 inç MacBook Pro ve 2021 iPad Pro hakkında bilgi edinin.

Macrumors aracılığıyla

{

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...