mac

Mini-LED Bir Adım Daha Yakın Yeni 14 inç MacBook Pro

Mini-LED MacBook Pro, piyasaya sürülmeye bir adım daha yaklaştı. DigiTimes’ın bir raporu, Radiant Opto-Electronics’in mini-LED arka ışık ünitelerini tedarik edeceğini ve Quanta Computer’ın yeni Mac dizüstü bilgisayarları monte edeceğini gösteriyor.

Ming-Chi Kuo Mart 2020’de mini LED ekranlı bir MacBook Pro’nun 2020’nin sonunda geleceğini öne sürmüştü, ancak daha sonra tahminini değiştirdi – Apple’ın planlarının Coronavirüs salgını nedeniyle 2021’e geri çekildiğini öne sürdü. mini-LED ekranlarla ilgili besleme sorunları.

Kuo, 2021’in ikinci yarısında Apple’ın mini LED ekranlar kullanan iki yeni MacBook Pro modeli piyasaya süreceğini belirten tahminini Şubat 2021’de güncelledi. Okuyun: Apple, yeni MacBook Pro modelleriyle eski hataları düzeltecek

Apple’ın bu yeni MacBook Pro’nun tasarımında bazı değişiklikler yaptığı düşünülüyor – daha küçük model daha büyük 14 inç ekrana sahip ve her iki model de yuvarlatılmış köşeli daha küçük çerçeveler görüyor. Ayrıca yeni modellerin şarj için bir MagSafe bağlantı noktasına ve bir SD kart okuyucusuna sahip olması bekleniyor. Touch Bar’ın programdan kaldırılması bekleniyor.

Bu arka aydınlatma mini led’i daha iyi renk üretimi, daha koyu siyahlar, daha yüksek kontrast ve daha fazla dinamik aralık sağlamalıdır.

14 inç MacBook Pro ve yeni 16 inç MacBook Pro hakkında bildiğimiz her şeyi okuyun.

DigiTimes aracılığıyla

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...