mac

Büyük Ekran Yeni iMac ‘2022’ye Kadar Çıkmayacak’

Bu bahar, eski 21.5 inçlik modelin yerini alan yeni bir 24 inç iMac modeli piyasaya sürüldü. Kaynaklar, Apple’ın 27 inç iMac için benzer şekilde büyük boyutlu bir güncelleme üzerinde çalıştığını tahmin ediyor – ancak duyurulmadan önce bir süre bekleyeceğiz.

teknoloji sızdıran DylanDKT eski 27in’in yedeğinin gelecek yıla kadar serbest bırakılmayacağını iddia ediyor. Bu zamanlamayı diğer ürün sürümlerinde gecikmelere bağlıyor: “Apple, cihazlarının dikkat çekmek için rekabet etmesini istemiyor” diye açıklıyor.

Yeni modelde tam olarak ne kadar büyük bir ekrana sahip olacağımız henüz belli değil, ancak en az 30 inç ve belki de daha büyük olmasını bekleyebiliriz.

Bloomberg’in Apple uzmanı Mark Gurman’a göre, jumbo iMac, Apple’ın tescilli işlemcisinin daha güçlü bir çeşidiyle donatılacak, ancak M1X mi yoksa M2X mi olacağı makinenin ne zaman piyasaya sürüleceğine bağlı. DylanDKT, sonbaharın yeni Mac mahsulünün M1X’e dayanacağını tahmin ediyor, ancak gelecek yılki lansmanlar M2 yonga ailesine erişebilir.

Yeni iMac merkezimizde en son söylentileri yakalayabilirsiniz. Gelecek yıla kadar beklemek istemiyorsanız, en iyi iMac fırsatlarına yönelik kılavuzumuzla mevcut ürün yelpazesinde bir pazarlık yapın.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price tarafından tercüme ve ek raporlama.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/big-screen-imac-launch-2022-3806974/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...