iPhone

Mac İçin En İyi Kelime İşlemci: Word, Pages, Scrivener ve Daha Fazlası


best word processors for mac main

7. WPS Ofisi – Yazar

OpenOffice bir Microsoft Office’in yerine geçiyorsa, WPS Office esasen tüm deneyimi neredeyse yendi gibi gösterir.

Daha önce Kingsoft Office olarak bilinen yazılım koleksiyonu, Microsoft gibi pek çok uygulama sunmaz, ancak sahip oldukları büyük olanlar – ve onlar da tam özellikli. Yazar, Sunum ve Elektronik Tablolar, adları dışında Word, Powerpoint ve Excel’dir, ancak kendinize bir Microsoft 365 aboneliğinin fiyatından tasarruf etmek istiyorsanız, WPS Office’i görülmeye değer kılan bazı ek özellikler vardır.

Birincisi, bir bilgisayarda çalışmaya başlamanıza ve iPhone veya iPad uygulamasında kaldığınız yerden devam etmenize olanak tanıyan bulut tabanlı bir sistem var. Bu aynı zamanda, Google Dokümanlar’da veya benzerlerinde göreceğiniz türden birinci sınıf kullanıcılar için gerçek zamanlı olarak işbirliğini mümkün kılarak, onu bir proje için içerik düzenlemek veya fikirlerin haritasını çıkarmak için ideal hale getirir.

Ayrıca, diğer kelime işlemci uygulamalarından dosyaları açıp düzenleyecek ve PDF dahil olmak üzere çeşitli dosya türlerine de dışa aktarabilecek. PDF’ler konusunda, ücretli üyelikle daha fazla işlevsellik elde etmenize rağmen, varsayılan okuyucunuz olarak Önizleme’nin yerini alabilir.

Bu size yılda 29,99 ABD Doları/23,22 Sterlin kazandıracak, ancak tam dosya dönüştürmeleri ve 20 GB Bulut Depolama alanı açacaktır. Ne yazık ki, geliştiricinin ücretsiz sürümden nasıl para kazanabildiğini gösteren reklamlardan kaçınmak için bunu harcamanız gerekecek.

Yine de, bu uyarıya rağmen, WPS Office, Microsoft Office ve Google Dokümanlar arasında bir yere düşen şık bir arayüze ve her ikisinin de en iyisini içeren güçlü bir kelime işlemcisine sahip harika bir pakettir.

Kaynak: https://www.macworld.com/article/668672/best-mac-word-processor.html

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...