Apple

Dan Riccio Gizemli Bir Elma Projesine Başlıyor

Apple, liderlikte önemli bir değişiklik yaptı ve Apple Glass hakkında yeni spekülasyonları tetikledi.

Apple bir basın bülteninde, Dan Riccio şu anda Apple’da “yeni bir proje” yürütüyor ve Donanım Mühendisliği Kıdemli Başkan Yardımcısı görevini John Ternus’a devrediyor.

Ricco şunları söyledi: “Ürün Tasarımı veya Donanım Mühendisliği ekiplerimize 23 yıl liderlik ettikten sonra – şimdiye kadarki en büyük ve en iddialı ürün yılımızla sonuçlandı – değişim için doğru zaman. Sırada, en çok sevdiğim şeyi yapmayı dört gözle bekliyorum – Apple’daki tüm zamanımı ve enerjimi, heyecanlanamayacağım yeni ve harika bir şey yaratmaya odaklayarak. “

Apple, bu yeni projenin ne olduğunu elbette açıklamıyor, ancak Riccio’nun VR / AR gözlüklerinin geliştirilmesinde denetlendiğine dair bazı göstergeler var. bazen. En yakın zamanda, Bloomberg 2022’den önce yayını engelleyecek sorunlar bildirdi. Böyle bir proje bu durumda biraz daha sıkı bir yönetim kullanabilir, Dan Riccio yeni görevinde doğrudan Tim Cook’a rapor verecektir.

Bu yaklaşım Apple’da bir gelenektir, 2016’da Cupertino, Bob Mansfield’ı Apple Car olduğu söylenen özel bir projeye liderlik etmesi için emeklilikten geri getirdi. 2020’de bu rolden (tekrar) emekli oldu.

John Ternus, 2001 yılında Apple’a katıldı ve başlangıçta ürün tasarımında çalıştı. 2013’ten beri Donanım Mühendisliğinden sorumlu Başkan Yardımcısıdır. Kendini en son Kasım ayında yeni M1 Mac’lerin tanıtıldığı daha geniş bir kitleye tanıttı.

Macwelt’ Karen Haslam tarafından tercüme.

{

”,”

‘2.0’

‘script’,”);
‘init’, ”
”, ”);
”,”);
);

}
.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/dan-riccio-apple-project-3800927/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...