Apple

Şubat 2021’de kullanıma sunulan yeni Apple ürünleri

Apple, bu yıl şimdiye kadar eğitim ve ekonomik eşitsizlikle mücadele etmek için bir Irk Eşitliği ve Adalet Girişimleri projesi başlattı, ancak yeni bir ürün başlatmadı – ki bu şu anda pek de şaşırtıcı değil.

Peki ya Şubat 2021? Apple’ın 2021’in ikinci ayında yeni bir ürün açıklamasını bekleyebilir miyiz? Yoksa 2021 ürünlerinden bazılarını almadan önce Mart ayına kadar beklemek zorunda mıyız?

Şubat 2020’de Apple hiçbir ürün duyurusu yapmadı, bu nedenle 2021’de de böyle olacağını varsayabilirsiniz, ancak Apple’ın Şubat ayında bir duyuru yapması duyulmamış bir şey değil. Şubat 2013’te Apple, MacBook Pro’yu daha iyi işlemciler ve daha düşük başlangıç ​​fiyatlarıyla güncelledi. 16in MacBook Pro’da gecikmiş bir güncelleme ile Şubat 2021’de bir güncelleme görebilir miyiz? Muhtemelen hayır, ancak bu diğer ürün güncellemelerini ekarte etmiyor.

2021’de iMac, MacBook Pro ve iPad mini için söylentilere göre yeniden tasarlanmış tasarımlar da dahil olmak üzere bazı heyecan verici ürün güncellemeleri geliyor; yeni AirPod’lar; Apple TV için bir güncelleme; ve uzun süredir söylentiler olan AirTag’ler. Şubat ayında olmasa da, Mart 2021’de neredeyse kesin olarak Apple’ın yakında neler güncelleyebileceğini öğrenmek için okumaya devam edin.

AirTag

Apple’ın Döşeme bozan nesne izleyicisi AirTag, görünüşe göre bir süredir piyasaya sürülmeye hazırdı, ancak Apple şu anda evde sıkışıp kalan herkesin kaybetmek istemediğimiz öğeleri etiketlemeye çok az ihtiyaç duyması nedeniyle geri tuttu. Apple, Şubat ayının AirTag’lerin ortaya çıkması için zaman olduğuna karar verebilir mi?

Mümkün, ancak tüm kanıtlar şu anda AirTag’in Mart ayında beklenen Apple etkinliğinde piyasaya çıkacağını gösteriyor. Apple neden bu etkinlikten önce AirTag’leri duyurmuş olabilir? Samsung, bir Tile rakibi olan Galaxy SmartTag Bluetooth Konum Belirleyiciyi duyurdu – Apple’ın daha sonra değil, daha erken tepki vermek isteyebileceği bir şey.

Apple TV

Apple TV – uygulama veya akış hizmetinden ziyade set üstü kutu – bir güncelleme gecikmiş durumda. Utanç verici bir şekilde: Apple, Apple TV’yi en son Eylül 2017’de güncelledi ve bu üç yıllık model, daha da eski olan 2015 Apple TV ile birlikte hala satılıyor.

Apple’ın Apple TV donanımını güncelleme konusundaki başarısızlığı, Apple TV + yayın hizmetinin ve Apple TV’de oynanabilen oyunlar sunan Apple Arcade oyun aboneliği hizmetinin gelişi göz önüne alındığında şaşırtıcı. Yalnızca Apple’ın donanımı güncellememesinin, COVID’nin yayına başlamaya hazır olduğunu düşündüğü programların çoğunun filme alınmasına neden olduğu gerçeğiyle ilgili olduğunu hayal edebiliyoruz.

Şubat ayında bir dizi programın (veya mevcut şovların ikinci sezonunun) yayınlanması mümkünse, Apple’ın yeni bir kutu yayınlayarak manşetlerin ilgisini çekmesi mümkün.

Bu teorinin doğru olduğunu umuyoruz, ancak yeni Apple TV merkezimizde en son söylentileri takip edebilirsiniz.

AirPods 3

Apple yalnızca Aralık ayında AirPods Max’i piyasaya sürdü, bu nedenle başka bir AirPod güncellemesine kadar bir süre bekleyeceğimizi düşündüğünüz için affedileceksiniz, ancak tüm kanıtlar, üçüncü nesil AirPod’ların bir 2021’in başlarında ortaya çıktı.

Bu yeni kulaklıklar Şubat ayında gelebilir mi? Muhtemelen Mart ayına kadar bekleyeceğiz, çünkü söylentilere göre 16 Mart’ta Apple’ın yeni AirPod’ları tanıtacağı bir Apple etkinliği olacak.

iPad mini ve iPad Pro

Apple, iPad Air ve standart iPad’i 2020’nin sonlarına doğru ve iPad Pro’yu yılın başlarında güncelledi. İPad mini geçen yıl bir göz bile alamadı.

Bu nedenle, iPad mini’nin içkin bir güncelleme için bir yarışmacı olduğunu düşünüyoruz – ancak bir güncelleme alabilen yalnızca iPad mini değil, aynı zamanda iPad Air’in A14 yongasıyla güncellendiğinden ve Ana düğmesiz tasarım, karşılaştırıldığında biraz solgun görünüyor.

Yeni iPad mini’yi şubatta görecek miyiz? Muhtemelen, ancak söylentiler biraz yeniden tasarımın geldiğini gösteriyor, bu yüzden belki bunu görmeden önce biraz daha beklememiz gerekecek.

İPad Pro 25 Mart 2020’de piyasaya sürüldü, bu nedenle Mart ayında bir lansman mümkün olabilir, ancak görünüşe göre Mart ayı için planlanmış gibi göründüğü için Apple’ın iPad Pro güncellemesini daha erken çıkarabileceğini düşünüyoruz – bu nedenle evet, Şubat mümkün, ancak Mart en olası.

iMac ve MacBook Pro

Bu makalenin başında da söylediğimiz gibi, Apple’ın bu yıl bazı Mac’lerini M1 Chip ile veya M1’in halefi ile güncelleyeceği beklentisi var. Daha küçük iMac ve Kasım 2020’de güncellenmemiş iki 13 inç MacBook Pro modelinde güncelleme için başlıca adaylar.

Bu yeni Mac’lerin gelmesi beklentisiyle nefesimizi tutmamamızın ana nedeni, söylentilerin Apple’ın bu iki model için önemli güncellemeler planladığını öne sürmesidir. 23 inç iMac ve 14 inç MacBook Pro görebiliyorduk!

Apple’ın yakında M1 donanımlı yeni bir iMac ve 14 inç MacBook Pro piyasaya sürmesini bekliyoruz – ancak muhtemelen Şubat ayında değil.

Yukarıda bahsettiğimiz 16 inç MacBook Pro’ya gelince – bir güncelleme gecikmiş olan – Apple’ın Şubat ayında güncellemesi muhtemel mi? Aralık ayında, Apple’ın bu makinedeki Intel işlemcileri daha yeni Intel işlemcilerle güncelleme şansı olduğunu düşündük, ancak şimdi 2021’de olduğumuza göre Apple’ın kendi Apple silikon işlemcileri hazır olana kadar bir süre daha bekleyeceğini düşünüyoruz. bu son teknoloji makine için. Ve bu, bu yıl çok daha sonrasına kadar sürebilir.

2021’de piyasaya sürülecek tüm yeni Apple ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için, Apple’ın 2021’de piyasaya sürdükleri kılavuzumuzu okuyun.

{

”,”

‘2.0’

‘script’,”);
‘init’, ”
”, ”);
”,”);
);

}
.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/new-apple-products-february-3800894/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...