Apple

Apple Destek uygulaması güncellendi!

Apple denince ilk akla gelen konulardan biri olan kullanıcılara sunulmakta olan satış sonrası destek hizmeti kullanıcılar tarafından bir hayli seviliyor. Apple kullanıcıları, cihazlarında herhangi bir sıkıntı yaşadığında hızlı bir biçimde Apple ile iletişime geçebiliyor. Bu iletişimin ardından ise kullanıcıların sorunu hızlı bir biçimde çözülüyor. Bahsettiğimiz iletişimin en önemli yollarından bir tanesi Apple Destek uygulaması.

Apple Destek güncellendi

Güncellenen Apple Destek uygulaması hem arayüz hem de çözüme ulaşma yolunda kullanıcılara farklılıklar sağlayacak. Kullanıcılar tarafından da uzun süredir istenilen koyu mod, kendine Apple Destek uygulamasında yer buldu. Bu güncelleme ile birlikte kullanıcılar düşük ışıklı ortamlarda daha az rahatsız olacaklar. Gelen güncelleme ile birlikte değişen ayrıntılar arasında sohbet tecrübesi de var. Apple yeni güncelleme ile arama ve sohbet tecrübesini de değiştirdiğini söylüyor.

apple destek uygulamasi guncellendi

Kullancılar için en önemli yenilik ise rehberli çözüm olabilir. Kullanıcılara sunulmakta olan yeni rehber özelliğiyle kullanıcılar herhangi bir cihazda yaşadıkları sorunun çözümünü geliştirilmiş abrama tecrübesi sayesinde daha kolay bulacak. Buldukları çözümü de rehberli sorun giderme işlemi sayesinde adım adım rahatça uygulayabilecek. Örnek vermek gerekirse, Apple bilgisayarınızda yaşamakta olduğunuz sorunun çözümünü kolayca bulduktan sonra bu adımları sırasıyla uygulayabileceksiniz.

Gelen güncelleme çoğu Apple Destek kullanıcısı tarafından olumlu olarak görülüyor.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. İphone kullanıcısıyım apple destek uygulaması bana ne gibi kolaylıklar sağlar? Uygulamayı edinmem gerekir mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...