mac

Apple’ın Bahar Etkinliği İçin Öngörülen Renkli iMac’ler

Genellikle güvenilir bir teknoloji sızıntısı olan L0vetodream, Twitter üzerinden Apple’ın 20 Nisan’daki ilkbahar etkinliğinde birkaç renkli iMac’i göstereceğini öne süren birkaç görüntü yayınladı. (Bu ilk olarak MacRumors tarafından fark edildi.)

L0vetodream tarafından yayınlanan görüntüler, renkli G3 iMac serisiyle Nisan etkinliğine davet edilen gökkuşağı renkli Apple logosunu karşılaştırıyor.

G3 iMac Ağustos 1998’de piyasaya çıktı ve altı ay sonra beş renk daha eklendi. Ancak son yıllarda iMac çok daha kasvetli bir ürün oldu; (artık kullanılmayan) iMac Pro’ya siyahın eklenmesi bile nispeten heyecan vericiydi ve hiçbir zaman standart iMac serisini genişletmeyen bir şeydi.

Apple sızıntısı Jon Prosser daha önce, iPad Air’de sunulan renklerle bir karşılaştırma yapmasına rağmen, yaklaşan iMac’lerin G3 iMac’e benzeyen birkaç farklı renkte piyasaya sürüleceğini söylemişti.

L0vetodream, son aylarda, özellikle Aralık ayında AirPods Max’in piyasaya sürüldüğünü ima eden bazı etkileyici tahminlere sahipti. Ancak ima etmek büyük ölçüde stildir ve bazen sızan kişi daha sonra ‘sadece bir şaka’ olarak kolayca geri alınabilecek tahminler yaparak onu güvenli bir şekilde oynuyormuş gibi hisseder.

Gerçekten, bir tweeter cevap verdi Konuya “güvenli tweeting” diyerek, L0vetodream “CLEARLY’in insanların yeniden tasarlanmış renkli iMac’lerin geldiğini bildiğini düşünmesini amaçladığı şeyleri tweetledi, ancak gelmezlerse sadece” sadece anıları gündeme getiriyordum “.

En son sızıntılar ve söylentiler için düzenli olarak güncellenen yeni iMac hub’ımıza göz atın. Mevcut modellerle daha fazla ilgileniyorsanız, çok çeşitli perakendecilerden en iyi fiyatları listeleyen en iyi iMac fırsatları için kılavuzumuza göz atın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...