mac

M1X’li MacBook Pro “Birkaç Hafta Sonra” Geliyor

Çoğu Apple izleyicisinin düşünceleri şu anda yarın gece California Streaming etkinliğinde kamuoyuna açıklanması beklenen iPhone 13’e odaklanmış durumda. Ancak başka bir ürünün piyasaya sürülmesi de aynı derecede önemli ve neredeyse yakın olabilir.

En son Power On haber bülteninde, genellikle güvenilir Bloomberg muhabiri Mark Gurman, kaynaklarının bu sonbaharda geleceğini iddia ettiği bir dizi başka Apple ürününü ortaya koyuyor. Özellikle mini LED ekranlı ve M1X işlemcili yeni MacBook Pro modellerine odaklanıyor; bunlar uzun zamandır söylentiydi ama şimdi, Gurman’a göre, o kadar ileri bir gelişme aşamasındalar ki, “haftalar içinde” mağaza raflarına ulaşabilecekler.

Apple’ın Twitter’daki duyuru planlarının ayrıntıları sorulduğunda Gurman, yeni MacBook Pro’nun (ve yeni bir iPad mini’nin) ayrı bir etkinlikte tanıtılmasını beklediğini ve Salı günkü etkinliğin yeni iPhone ve Apple Watch Serisi ile ilgili olduğunu söyledi. 7.

İlginç bir şekilde bu, bu sonbahar için şu anda en popüler beklentiye aykırı: birçok kişi, 2020’de olduğu gibi Apple’ın şimdi ve 2021’in sonu arasında üç etkinlik düzenleyeceğine ve yeni iPad ve Mac modellerinin Ekim ve Kasım aylarında duyurulacağına inanıyor. sırasıyla. Bunun mantıklı olup olmadığı, şirketin bu kategorilerdeki haberlerinin ne kadar önemli olduğuna bağlıdır; Tamamen yeniden tasarlanmış bir iPad mini veya Air alıyorsak, bu yalnızca iPad’e yönelik bir olayı haklı çıkarabilir, ancak aksi takdirde tablet haberlerini Mac’lerle birlikte almak muhtemelen mantıklı olacaktır.

En son sızıntılar ve söylentiler için düzenli olarak güncellenen yeni MacBook Pro merkezimize yer işareti koyun. Şu anda satın almanızı tavsiye etmiyoruz, ancak en iyi MacBook Pro fırsatları kılavuzumuzda her zaman mümkün olan en düşük fiyatları bulabilirsiniz. Lansmandan hemen sonra erken indirimler ve pazarlıklar için burayı kontrol edin.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price tarafından tercüme ve ek raporlama.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/macbook-pro-m1x-weeks-3808334/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...