Apple

Apple ABD’deki Tüm Mağazalarını Yeniden Açıyor

Bir yıldan kısa bir süre önce – 13 Mart 2020 – Apple, COVID-19 salgını nedeniyle Çin dışındaki tüm mağazalarını (Hong Kong ve Tayvan dahil) kapattı. 1 Mart 2021 itibariyle, 353 gün sonra ilk defa, nihayet hepsi yeniden açıldı.

Pandemi henüz bitmedi, ancak 9to5Mac tarafından bildirilen bu karar bir umut sinyali veriyor. Bu sonun başlangıcı gibi geliyor.

Pek çok şey 2020 baharından farklı. 270 Apple mağazası yalnızca sıkı hijyen kuralları altında açılabilir. Yüz maskesi takmak zorunludur ve ziyaretçi sayısı sınırlıdır.

ABD’de geçen yıl Mayıs ayında bazı bireysel Apple mağazaları yeniden açıldı, ancak birçoğu yalnızca randevu ile ziyarete açıktı, örneğin bir cihazı tamir için getirmek veya onarılan veya yeni sipariş edilen bir ürünü almak için. Ancak 270 ABD mağazasından oluşan kohortun tamamı ilk kapanıştan bu yana aynı anda açık değil.

Popüler Today At Apple etkinlikleri henüz gerçekleşemez; Apple şimdi seminerleri sanal olarak sunuyor. Örneğin, Apple eğitmenlerinin Mac, iPhone ve iPad’i ayrıntılı olarak anlattıkları bir çevrimiçi eğitim kursu var.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu