iPhone

Sızıntı, iPhone 14’ün çentiksiz tasarımını ortaya koyuyor

Apple, önümüzdeki Salı günü, iPhone 13’ün piyasaya sürüleceğini neredeyse kesin olarak görecek olan bir etkinliğe davetiye gönderdi. Dolayısıyla şirketin şu anda istediği son şey, insanların bu cihazın ötesine gelecek yılki iPhone 14’e bakmaları.

Ancak popüler (bazen dik başlı) sızıntı yapan Jon Prosser, kurumsal programlara saygı duymuyor ve bu haftayı 2022’nin iPhone’unun tasarımını ortaya çıkarmak için seçti. Ve bazı potansiyel müşterilerin iPhone 13’ü atlayıp iPhone 14’ü beklemeleri gerekip gerekmediğini merak etmelerine neden olacağından şüpheleniyoruz.

En çarpıcı şekilde – Prosser’ın Front Page Tech sitesine göre – iPhone 14 güncellemesi, birçok kullanıcıyı memnun edecek olan çentiğin ortadan kalktığını görecek. Bunun yerine, bazı rakiplerin akıllı telefonlarında bir süredir mevcut olan bir tasarım özelliği olan öne bakan kamera için bir iğne deliği açıklığı olacak: 2018’in sonunda Honor View 20’de bir tane vardı.

Ayrıca titanyum çerçeve, yuvarlak ses düğmeleri ve yeniden tasarlanmış bir hoparlör ve mikrofon olduğu söyleniyor. Ayrıca arkadaki kamera artık pek çok kullanıcının şikayet ettiği bir şekilde dışa doğru çıkıntı yapmayacak. (iPhone 12 Pro’nuzu bir kılıf içinde tutmazsanız, arka kamera modülü yerleştirildiği herhangi bir yüzeyi çizebilir ve düz durmaz.) Bunun yerine arka kasa yüzeyi ile aynı hizada olacaktır.

iPhone 14’ün 2022 sonbaharına kadar piyasaya sürülmeyeceği düşünülürse, bu yeni bilgiyi elbette biraz tuzağa düşürmek gerekiyor. Prosser daha önce bir şeyleri yanlış yaptı – AppleTrack şu anda 183 söylentiye dayanarak ona %74.3 doğruluk derecesi veriyor – ve kaynakları Apple’ın geliştirme planları hakkında şu anda doğru olsa bile, cihaz (resmi olarak) olmadan önce bunları değiştirmek için bolca zaman var. kamuoyuna açıklandı.

Bunu tartışıyoruz: Sözlerimi işaretleyin: Prosser, bu iPhone 14 görüntülerine pişman olacak.

Hangi iPhone sürümünü satın almaya karar verirseniz verin, en iyi iPhone fırsatlarını içeren derlememizde mevcut en iyi fiyatları bulacaksınız.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price tarafından tercüme (DeepL kullanılarak) ve ek raporlama.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/leak-reveals-iphone-14s-notchless-design-3808225/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...