Genel

Apple Car Hakkında Izgara Yemek: Yorum Yok!

Apple patronu Tim Cook, son zamanlarda alışılmadık miktarda medya görevi için adım atıyor. Şirketin Irk Eşitliği ve Adalet Girişimi’nin ayrıntılarını Bu Sabah CBS’de duyurmasının ardından, geçen hafta sonu Fox News’te Haftanın Power Player’ı başlığıyla bir röportajda yer aldı.

Ancak bazı izleyiciler, Cook’un cevaplamayı reddettiği bir soru, cevapladığı soruya göre daha fazla ilgisini çekmiş olacak.

Sekiz dakikadan biraz daha kısa süren röportajda Cook, Fox TV sunucusu Chris Wallace’ın bir dizi sorusunu yanıtlıyor. 6 Ocak’taki şiddetli isyanların ortasında ABD Kongre Binası’nın kudurmuş görüntülerine ilişkin görüşlerini sordu, bunu demokrasiye bir saldırı olarak nitelendiriyor ve bunun alternatif bir gerçeklik gibi hissettirdiğini söylüyor.

Cupertino şirketinin yönetiminde Apple’ın kurucu ortağı Steve Jobs’un yerini alan Cook, Parler’in neden App Store’da yasaklandığını açıklıyor ve Apple’daki işi ve Apple Watch’un piyasaya sürülmesiyle ilgili onu en çok neyin etkilediğini anlatıyor. Jobs’un ölümünden bu yana Apple’daki ilk bağımsız yeni ürün.

Ancak röportaj, Wallace’ın Cook’a doğrudan Apple Car hakkında sorduğu 6:50 civarında özellikle heyecan verici hale geliyor. Tim Cook mutlu bir kahkahayla karşılık veriyor ve konu hakkında yorum yapamayacağını söylüyor.

Gazeteci, sonuçta patronun kendisi olduğuna ve yorum yapıp yapmamaya kendisinin karar verebileceğine işaret ediyor. Cook yine gülüyor ve hiçbir şey söylememeye karar verdiğini söylüyor. “Touché!” o ekler.

Röportaj şu adreste mevcuttur Fox News’un Twitter hesabı.

Apple ve Hyundai’nin bir Apple Car üzerinde birlikte çalışmak istediklerine dair güvenilir kanıtlar var gibi görünüyor. İki şirket, bu yılın Mart ayı başlarında ortak bir açıklama yapabilir.

En son söylentiler için Apple Car haber merkezimizi ziyaret edin.

Macwelt’

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...