iPhone

Yeni iPhone SE ‘iPhone XR Tabanlı’ 2022 Baharında Piyasaya Sürülecek

Apple hayranları, küçük telefonlar ve nispeten düşük fiyatlar, Nisan 2020’de piyasaya sürülen eski iPhone 8’in yerini alan popüler bir 4,7 inçlik bütçe modeli olan ikinci nesil SE’den bu yana iPhone SE’nin bir sonraki sürümünü sabırsızlıkla bekliyor. 2021’in sonundan önce gelecek gibi görünmüyor, ancak SE’nin üçüncü taksiti için çok fazla beklememiz gerekmeyebilir.

Aslında, Çince yayın yapan MyDrivers sitesi, üçüncü nesil iPhone SE’nin önümüzdeki baharda mevcut modelle aynı fiyata piyasaya sürüleceğini iddia ediyor. Bu, 389 Sterlin / 399 ABD Doları / 679 ABD Doları (en azından Apple’ın kendisinden; genellikle üçüncü taraf perakendeciler aracılığıyla daha ucuz fırsatlar bulunabilir) olası bir başlangıç ​​fiyat etiketi anlamına gelir.

Yeni iPhone SE’nin iPhone XR tabanlı olacağı ve Apple’ın LCD ekrana sahip son cep telefonu olması bekleniyor.

“OLED’i sevmeyen arkadaşlar için,” diye uyarıyor site (Google Translate aracılığıyla), “çok az fırsat kaldı.”

Sürücülerim doğru tahminler konusunda pek bir geçmişe sahip değil; AppleTrack’te listelenmiyor örneğin kaynak lider panosu. Sitenin doğru bir şekilde değerlendirebileceğimiz iki yüksek profilli Apple tahmininden, iPhone 13’te daha hızlı şarj ile ilgili tahmin büyük ölçüde doğru görünüyor (en azından Pro modelleri için), ancak 2021 baharında bir iPad Air lansmanıyla ilgili olan tamamen yanlıştı.

Şu anda bir sonraki SE ile ilgili nispeten az başka ayrıntı biliniyor, ancak muhtemelen daha güçlü bir işlemci (13 serisi telefonlarda kullanılan A15 Bionic ile aynı) ve 5G desteği bekleyebiliriz.

İlgili haberlerde, iPhone SE’nin 6.1 inç ekranlı daha büyük bir modelinin geliştirilmekte olduğu da söyleniyor. Gerçekleşirse, bunun iPhone SE Plus olarak adlandırılması muhtemel görünüyor, ancak jüri hala bunun makul bir teori olup olmadığı konusunda kararsız.

Yeni iPhone SE hub’ımızla en son söylentileri takip edin.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price tarafından tercüme (DeepL kullanılarak) ve ek raporlama.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/new-iphone-se-xr-3809720/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...