Apple

Apple, 15 inç MacBook Air yapmayı düşündü

Apple ve Epic arasındaki dava, Apple’ın dahili olarak nasıl çalıştığını ve üst düzey yöneticilerinin gelecek ürün ve hizmetleri nasıl planladığını merak edenler için bir altın madeni olduğunu kanıtladı.

Twitter hesabı Internal Tech Emails, devam eden denemede açıkça mevcut kanıtların bir parçası olarak ortaya çıkan birkaç eski e-postayı ortaya çıkardı. Belki de en ilginç olanı, Steve Jobs’un Ağustos 2007’de yönetim ekibinin geri kalanına gönderilen el yazısı notlarından oluşan bir toplantı gündemidir.

Yeterince komik, sayfanın üst kısmına “sahte Steve Jobs” yazdı, daha sonra gazeteci Daniel Lyons olarak ortaya çıkan popüler bir anonim bloga atıfta bulundu.

İlginç bir şekilde gündem, bir “15 inç MacBook Air” den bahsediyor. MacBook Air o sırada piyasaya sürülmemişti ve 15 inçlik bir model hiç ortaya çıkmamıştı. 13 inç ekranlı ilk model 2008’in başlarında piyasaya sürüldü ve 11 inçlik model, 2018’deki üçüncü nesil lansmanından bu yana çok fazla TLC almadı.

Başka bir nokta da “yazılımı (EA oyunları, diğerleri) açalım mı?” ve Steve Jobs ayrıca “iPhone ve N45” için kenar boşluğunda yorum yaptı – ikincisi piyasaya sürülmeden önce iPod Touch’ın kod adıydı.

Başka bir e-posta 2015’ten itibaren App Store patronu Philip Shoemaker, Google’ın uygulama inceleme sürecini otomatikleştirmede nasıl daha iyi olduğunu ve Apple’ın çok daha manuel sürecine kıyasla çok zaman kazandırdığını özetliyor.

15 inç MacBook Air hiç görünmese de, ultra hafif dizüstü bilgisayarın yakında yükseltileceği söyleniyor. İlgilenenler için en yeni MacBook Air (2021) haberlerini ayrıca ele alıyoruz.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. Lewis Painter’ın çevirisi.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/apple-considered-15in-macbook-air-3805218/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...