iPad

Yeni Render’lar Altıncı Nesil iPad mini’nin Tasarımını Ortaya Çıkarıyor

Mart 2019’da son mini’nin piyasaya sürülmesinden bu yana konuyla ilgili haber olmamasına rağmen, kaynaklar Apple’ın altıncı nesil iPad mini’ye tamamen bağlı kaldığını bildiriyor. Yeni modelin birkaç ay içinde piyasaya sürüleceğini söylüyorlar.

Şimdi, teknoloji sızıntısı ve YouTube kişiliği Jon Prosser tarafından yakın zamanda kurulan Front Page Tech sitesi, yaklaşmakta olan küçük tabletin tasarımını gösteren sözde renderlar yayınladı. Site, bu görüntülerin “birden fazla kaynak” girdisine dayandığını ve sanatçı tarafından oluşturulduğunu söylüyor. RenderbyIan.

Yeni iPad mini 6 Ön Sayfa Teknolojisi: USB-C-portu

Büyük haber şu ki, ekran mevcut modelden biraz daha büyük olacak ve dış boyutlar çok fazla değişmeyecek. Başka bir deyişle, ekranın etrafındaki çerçeveleme çerçeveleri önemli ölçüde incelir.

Boyutların 206.3 x 137.8 x 6.1mm olduğu söyleniyor, mevcut 203.2 × 134.6 × 6.1mm üzerinde çok hafif bir artış.

Front Page Tech, ekranın tam olarak ne kadar büyük olacağına dair bir tahminde bulunmaz, ancak önceki söylentilere göre, 8,4 inç ile 9 inç arasında bir yerde olabilir.

Teknik özellikler sayfasının geri kalanına gelince, bir A14 işlemci, 5G desteği, daha iyi hoparlörler ve Apple Pencil ile uyumluluk için sabırsızlanıyoruz. Ek olarak, bağlantı noktası Lightning yerine USB-C olacak ve güç düğmesine Touch ID yerleştirilecek – en son iPad Air’de görüldüğü gibi gerekli bir adım, çünkü Ana Sayfa düğmesi kaybolacak.

Yeni iPad mini 6 Ön Sayfa Teknolojisi renderları: Touch ID

Altıncı nesil iPad mini’nin üç renkte geldiği söyleniyor: siyah, gümüş ve altın. Daha önce yeni mini LED ekran arka ışık teknolojisi için destek söylentileri vardı, ancak şimdi bu yükseltme bir sonraki modele kadar ertelenecek gibi görünüyor.

Yeni iPad mini merkezimizle en son sızıntıları ve söylentileri yakalayın. Yeni modeli beklemek istemiyorsanız, en iyi iPad fırsatlarından oluşan bir derlememizle mevcut ürün yelpazesinde bir pazarlık yapın.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price’ın çevirisi.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/new-ipad-mini-3805553/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...