mac

Yeni MacBook Pro’nun Sızan Fiyatı ve Özellikleri – Muhtemelen Düzmece

Apple muhtemelen bu baharda bir takım lansman planlıyor ve bazıları tarafınca ihtimaller içinde etkinlik zamanı olarak 8 Mart 2022 zamanı gösteriliyor. Beklenen lansmanlar içinde, biri bir dizüstü bilgisayar olan üç yeni Mac bulunuyor.

Şimdi, bir sızıntıya gore 1.499 $’lık bir başlangıç ​​fiyatına haiz olacak bir MacBook Pro olan bu sözde yeni MacBook hakkında daha çok bilgiye sahibiz.

Şimdi itiraf etmeliyiz ki bu ‘sızıntı’nın gerçek olmaktan oldukca düzmece bulunduğunu düşünüyoruz, sadece bunun Apple’ın planı olması daima mümkün.

Söz mevzusu sızıntı, bir satın alan Karşılaştırma hususi durumunu seçip 13 inç, 14 inç ve 16 inç MacBook Pro’ya girdiğinde görünen Apple’ın internet sayfasındaki karşılaştırma sayfasını gösteren bir ekran görüntüsüdür. İlk olarak Apple First sayfasında göründü (ki bunun fazla güvenilirliği bulunduğunu düşünmüyoruz). İşte burada:

Görünüşe gore sızdırılmış bu sayfada, 14 inç ve 16 inç MacBook Pro modellerinin yanı sıra yeni 13 inç MacBook Pro’yu görebilirsiniz. Görüntüden şüphelenmemizin sebebi, Mac’leri MacBook Pro 13″, MacBook Pro 14″ ve MacBook Pro 16″ olarak listelemesi, bu da modelleri çoğu zaman bu şekilde tanımlamıyor – denetim ettiğimiz sayfada: MacBook Pro 13 -in (M1,2020), MacBook Pro 14-inç (2021) ve MacBook Pro 16-inç (2021).

Bilgiler doğruysa, bizlere şunları söylüyor:

M2 çipi: Yeni 13 inç MacBook Pro, M2 çipinden güç alacak

Daha yüksek fiyat: Yeni 13 inç MacBook Pro, görünüşe gore şu anda 1.499 $ ‘dan 200 $ daha pahalı olacak. Mevcut MacBook Pro’nun fiyatı 1.299 Dolar (İngiltere’de 1.299 Sterlin).

1.299$’lık model yok mu? Apple’ın 1.299 dolarlık MacBook Pro modelini kaldırmasını hakikaten beklemiyoruz, bu yüzden bu 13 inç MacBook Pro için 13 inç haricinde başka bir tanımlayıcı olmayacağı fikri gene ihtimaller içinde görünmüyor – MacBook Pro 13 inç (M2.2022) kesinlikle bunun için daha ihtimaller içinde bir isim olabilir.

1.499$’lık modeli mi değiştiriyorsunuz? Bu yeni MacBook Pro, giriş seviyesi modelin iki katı depolama kapasitesi sunan mevcut 1.499 $ modelinin yerini alabilir. Bununla beraber, M2 MacBook Pro’nun aslına bakarsak 1.499 $ 2020 MacBook Pro’dan daha pahalı olacağına ve 13 inç ve 14 inç modeller arasındaki büyük boşluğa oturacağına dair söylentiler de var – ikincisi 1.999 dolardan başlıyor (İngiltere’de 1.899 £).

Mini LED ve Çentik: Bu görselden elde edilebilecek öteki bilgiler ise yeni MacBook Pro’nun mini bir LED ekran ve bir çentik sunmuş olacağı. Ekran boyutu şu anda olduğu şeklinde tam olarak aynı boyutta olan 13,3 inç olarak tanımlanıyor. Bunun hakikaten meşru bir görüntü bulunduğunu düşünmüyoruz!

Sadece Apple’ın bahar açılış konuşmasında revize edilmiş bir MacBook sunmuş olacağı kati olarak kabul ediliyor. Üretici, birkaç hafta ilkin Rus gümrük idaresine yeni bir “taşınabilir Mac” model numarası kaydettirdi. Bu çoğu zaman yeni cihazların geldiğinin bir göstergesi olarak hizmet eder.

Mark Gurman, açılış konuşmasının 8 Mart’ta planlandığına inanıyor, bu yüzden öğrenmek için fazla beklememiz gerekmeyecek (eğer kendisi de bir şeyler uydurmuyorsa). 2022 MacBook Pro’dan neler bekleyebileceğinizi, söylenti derlememizde okuyun.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/leaked-price-specs-macbook-pro-fake-3813914/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...