mac

Yeni iMac’in Ekranı 27 inç’ten Daha Büyük Olacak

Genel olarak güvenilir Apple sızıntısı L0vetodream yaklaşan iMac güncellemesi hakkında yeni bir spekülasyon turu başlattı. Apple’ın yeni iMac modellerinden birinin mevcut aralıktaki herhangi bir modelden daha büyük bir ekrana sahip olacağını iddia eden gizemli bir tweet görünüyor.

Google Translate aracılığıyla ifade edildiğinde, L0vetodream’in tahmini nispeten belirsiz: “iMac’in ekranı gerçekten büyük, en büyüğünden daha büyük.” Ama yine de büyük bir iddia ve öngörülebilir bir yaygara neden oldu.

L0vetodream’in tweetleri korumalıdır, bu da söz konusu tweet’e doğrudan bağlanamayacağımız anlamına gelir ve takip etmeden önce onaylanmanız gerekir. Ama orijinal Çince’de göründüğü gibi:

L0vetodream: iMac ekran boyutu tahmini

Her şeyin şaka olması mümkün. Sızdıran kişi, birincisinin altını çizen ikinci bir tweet ile takip etti: “Demek istediğim, iMac en büyük iPhone’dan daha büyük. Sorun değil. Neden sözlerimi fazla yorumlamaktan hoşlandığınızı bilmiyorum.”

Ancak bu yumuşak davranış – belirsizlik, şakalar ve çileden çıkarıcı geri dönüş – bu kaynağın karakteristik özelliğidir. Geçen yılın sonlarına doğru L0vetodream, kulak üstü AirPod’ların Noel için zamanında piyasaya sürüleceğini tahmin ediyor gibi göründü, ancak ardından “‘Noel hediyesi’nin tam olarak ne olduğunu ve tarihini söylemedim. Bu sadece bir oyun, bazılarınızın oynamayı sevdiği bir bilmece oyunu … “

Bundan etkilenmedik ve her şeyin saçma olduğunu düşündük. Ancak karakteristik olarak da tahmin yerinde idi. Bu nedenle, 27 inçten daha büyük iMac teorisini tamamen silmek konusunda isteksiziz.

Apple’ın yaklaşmakta olan iMac’lerinin şirketin Pro Display XDR’ını anımsatan bir görünüme sahip olacağına dair raporlar da var (bu arada 32 inç ölçüyor). Gelecek iMac modellerinin de mevcut modellere göre daha dar çerçevelere sahip olacağı söyleniyor.

En son söylentiler için yeni iMac merkezimizi ziyaret edin. Mevcut aralıktaki pazarlıklar için, en iyi iMac fırsatları kılavuzumuza göz atın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...