mac

Microsoft TV reklamlarında MacBook Touch Bar’ı Mocks

Surface Pro 7 için yeni bir reklamda, Microsoft’un 2’si 1 arada tablet / dizüstü bilgisayarı MacBook Pro ile karşılaştırılıyor. Apple’ın modelinin karşılaştırmada en iyi ikinci olduğunu duymak muhtemelen büyük bir sürpriz olmayacak.

Sunum yapan kişi, diğer şeylerin yanı sıra, MacBook Pro’nun bir dokunmatik ekrana sahip olmadığından, yalnızca Touch Bar’ı ifade eden “bu küçük çubuğun” olduğundan şikayet ediyor. Dokunmaya duyarlı bu şerit, işlev tuşlarının yerine oturuyor ancak gerçekten çok dar.

“Neden bana tam bir dokunmatik ekran vermiyorlar?” O sorar.

İşte reklam:

https://www.youtube.com/watch?v=sdrus8zmRLc

Gördüğünüz gibi, reklam aynı zamanda Surface Pro 7’nin MacBook Pro’dan önemli ölçüde daha ucuz olduğu gerçeğini vurguluyor ve “çok daha iyi bir oyun cihazı” olduğunu iddia ediyor. Ancak ikinci noktada, Surface Pro 7’nin gerçekte sert eleştiriler aldığını belirtmeliyiz. değil yalnızca Intel’den entegre grafikler sunduğu için en yeni oyunları idare edebilmek.

Bu, elbette Microsoft’un kendisini doğrudan Apple ile ilk karşılaştırması değil: 2014 yılına kadar, bir Surface Pro 3 reklamı için Mac ile PC rekabetini çekti. Ve Apple’ın yayınladığı PC karşıtı reklamların uzun geçmişi için daha da geriye gidebiliriz.

{

”,”

‘2.0’

‘script’,”);
‘init’, ”
”, ”);
”,”);
);

}
.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/microsoft-mocks-touch-bar-advert-3800926/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...